یکی از راه خلاص شدن از شر نفخ معده استفاده از پنیر پارمزان می باشد

پنیر گرویر نوعی پنیر سوئیسی است که با ساندویچ ها یا قسمتی از بشقاب پنیر ست می شود اینوع پنیر با قیمت پنیر پارمزان برابر است.

همچنین یک پنیر ذوب عالی و یکی از پنیرهای اصلی در فوندو است. پنیر گرویر که از شیر کامل گاو ساخته شده و به مدت 6 ماه عمر می کند، طعمی غنی و آجیلی دارد.

اگرچه پنیر گراویر پر کالری و پرچرب است، اما منبع بسیار خوبی از کلسیم و سایر مواد مغذی ضروری است. در اینجا نگاهی به حقایق تغذیه ای، فواید سلامتی، و کاربردهای پنیر گرویر می اندازیم.

بیشتر کالری موجود در یک وعده پنیر گراویر از چربی حاصل می شود.

یک وعده 1 اونس (28.35 گرم) دارای 9.2 گرم چربی کل، 5 گرم چربی اشباع شده، 3 گرم چربی تک غیراشباع و 1 گرم چربی غیراشباع چندگانه است بیش از نیمی از چربی پنیر گراویر به شکل چربی اشباع است.

در حالی که تحقیقات متناقض زیادی در مورد چربی های اشباع شده وجود دارد، مطالعات نشان داده اند که رژیم غذایی سرشار از چربی های اشباع شده می تواند کلسترول بد را افزایش دهد و در نتیجه خطر بیماری قلبی را افزایش دهد.

انجمن قلب آمریکا توصیه می کند که افراد مصرف چربی اشباع شده را به 5 تا 6 درصد کالری روزانه محدود کنند.

به عنوان یک مرجع – برای افرادی که رژیم غذایی 2000 کالری مصرف می کنند، این معادل حدود 13 گرم چربی اشباع است.

قبل از خوردن پنیر گراویر هیچ چیز خاصی لازم نیست انجام دهید.

می توانید آن را برش بزنید یا خرد کنید و به ساندویچ یا سالاد خود اضافه کنید. همچنین پنیر آب شدنی خوبی است و آن را به گزینه ای عالی برای ساندویچ پنیر کبابی، املت و سوپ پیاز فرانسوی تبدیل می کند.

پنیر گرویر نیز یکی از مواد کلاسیک برای فوندو است که نوعی سس آغشته به پنیر است که با شراب، آب لیمو و سایر چاشنی ها درست می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.