کیف اداری مردانه چرم مشهدی که موجب پولداری صاحبش شد

در اینجا مواردی وجود دارد که هنگام انتخاب کیف اداری مردانه چرم مشهد باید به آنها توجه کنید:

چرم خود را بشناسید. درک انواع چرم مهم ترین نکته ای است که هنگام انتخاب کیف پیام رسان باید درک کنید. خوب، اگر می خواهید کیفی از چرم داشته باشید، البته!

اگر اینطور است، روی آمار دانش چرم خود مطالعه کنید. در اینجا اصطلاحات اصلی وجود دارد که با آنها روبرو خواهید شد:

دانه کامل -شما به دنبال چرمی هستید که به اندازه کافی محکم باشد تا بتواند ضربه بخورد و ماندگار شود. برای به دست آوردن آن، باید به دنبال چرم غلات کامل و چرم گاوی باشید. این ضخیم ترین نوع چرم است و نه تنها برای همیشه ماندگار است، بلکه با گذشت زمان زیباتر می شود.

کیف
تاپ گرین چرم با دانه بالا هم خیلی کهنه نیست. به اندازه غلات کامل بادوام نیست، اما همچنان در آزمون زمان مقاومت می کند و زیبا می ماند.
چرم اصل -فقط به آن کیف هایی که برچسب “چرم طبیعی” در همه جا وجود دارد، نه بگویید. مطمئناً چرم هستند، اما اساساً یک دسته چرم ضایعاتی است که به هم چسبانده شده اند. بسیاری از قطعات دوست داشتنی ساخته شده از چرم طبیعی وجود دارد. با این حال، اگر به دنبال یک کیف پیام رسان چرمی واقعا خشن هستید، آن را با این چرم پیدا نخواهید کرد.

جیر و نوبوک  برخی از انواع دیگر چرم گاوی که از بین آنها می توان انتخاب کرد نوبوک و جیر هستند. آنها زیبا هستند اما آب و هوای سخت و استفاده زیاد را نیز تحمل نمی کنند. بهتر است آن ها را برای مبل یا کفش آبی خود بگذارید. آن را دریافت کنید؟ کفش‌های جیر آبی – کمکی به این کار نکردند!

نگران نباشید، ما به شما درس مد نمی دهیم یا به شما می گوییم که کیف خود را با کمربند یا کفش یا هر چیز دیگری هماهنگ کنید. شما انجام می دهید. ما اینجا هستیم تا به شما در خرید کمک کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.