کشف گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ با جسد سوخته در اطراف تهران

براسکم با همکاری برنامه حقوقی تاپیتا و مارتی پلاست، خط تولید گلدان پلاستیکی مستطیل خیلی بزرگ را از این برند راه اندازی کرد.که دارای گلدان های ساخته شده از پلاستیک بازیافتی است که با افزودن قابلیت، زیبایی و طراحی به محصول نهایی، ظرفیت کل زنجیره را برای کار به نفع اقتصاد دایره ای نشان می دهد. پروژه ای که چرخه مصرف درب های پلاستیکی را می بندد و تمامی لینک ها در این فرآیند مشارکت دارند، هم اکنون در بازار موجود است.
برنامه Capita Legal این پروژه را آغاز می کند و لجستیک درب های پلاستیکی مورد استفاده در بطری ها را می سازد و آنها را برای بازیافت اختصاص می دهد.

مواد از قبل جدا شده از طریق بازیافت‌کننده عبور می‌کنند، که امکان بازگشت آن به زنجیره تولید را به عنوان ماده خام فراهم می‌کند و به ترانسفورماتور تولید کننده گلدان می‌رسد. محصول نهایی که توسط برند به بازار عرضه شده است، از شعار «ایده های خود را بازیافت کنید. نگرش شما تفاوت را ایجاد می کند!

گلدان
به گفته هماهنگ کننده تاپیتا لگال، سیمارا سوزا، این برنامه اقداماتی را پیشنهاد می کند که رفتار توده ها را با هدف تشویق به مقصد صحیح مواد پلاستیکی اصلاح می کند. “از طریق همکاری، ما می توانیم پس انداز دایره ای را در عمل مشاهده کنیم.

ما می‌خواهیم مردم شگفتی‌هایی را ببینند که می‌توانیم با کلاهک‌ها ایجاد کنیم و با این کار، اهمیت نگرش‌های خود را درک می‌کنند که باعث می‌شود پلاستیک به صنعت بازگردد و همه سود ببرند.»
Fabiana Quiroga، مدیر اقتصاد دایره ای و بازیافت در Braskem، توضیح می دهد که این شرکت به دنبال تشویق چرخه پایدار محصولات پلاستیکی از طریق همکاری هایی مانند این است، که صنعت، صاحبان برند و جامعه را به نفع ساختار بازیافت زنجیره ای به عنوان یک کل متحد می کند.

ما از این راه‌اندازی بسیار راضی هستیم، چند سال پیش از تاپیتا قانونی پشتیبانی کردیم ویکی از همکاران سابق براسکم است. گلدان های ساخته شده از مواد بازیافتی، ارزش زباله های پلاستیکی را زمانی که به درستی دور ریخته می شوند، نشان می دهند و امکان بازگرداندن آن به چرخه تولید را فراهم می کنند. همکاری مجدداً بر این باور ما تأکید می کند که تغییر مستلزم مشارکت همه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.