کاهش قیمت پوشاک عمده ترکیه موجب خودکشی سهام دارش شد

پوشاک عمده ترکیه می تواند به طور مثبت یا منفی بر بازی کودکان تأثیر بگذارد. با رعايت اين نكات، متفق مي‌شويم كه لباس تاثير كم و بيش بر حركت كودك، يادگيري و در نتيجه بازي او دارد. خوب، من قصد دارم در مورد سه موردی که در انتخاب لباس بچه‌هایم به آنها توجه می‌کنم، بگویم: آن را کاربردی و راحت کنید تا به آنها آزادی حرکت بدهید.

این به نفع خودمختاری آنهاست ، نه در خودمختاری آنها و نه در حرکت آنها مانعی ندارد که مطابق با سلیقه و سبک خودشان است. زیرا هرکسی مانند ما در مورد لباس پوشیدن سبک و ترجیحات خود را دارد و بسیار مهم است که این را در نظر بگیریم تا لباس عنصری باشد که راحت می پوشد و بخشی از شخصیت او را نشان می دهد.

این زمانی است که با مجموعه‌ای از لباس‌ها مواجه می‌شوم که حس بازیگوشی مورد نظر من را دارد و همچنین تخیل و خلاقیت شما را 100% به کار می‌گیرد: پوشیدن و سرگرمی.

پوشاک

از تی شرت هایی با اسرار پنهان که می تواند لحظاتی از داستان های خیالی را به ارمغان بیاورد، بارانی ها و چکمه هایی که وقتی خیس می شوند شگفت زده می شوند یا لباس هایی که به سلیقه کودک رنگ و سفارشی می شوند.

پس از خواندن کتابی از کارین فرانکلین بریتانیایی ، یکی از کارشناسان برجسته مد جهان، که به مدت 12 سال یکی از مهم ترین شوهای تلویزیونی مد در بریتانیا – نمایش لباس در بی بی سی – را کارگردانی و ارائه کرد، مجبور شدم از ارجاعات او در آمیخته با سخنان من استفاده کنم تا دیدگاهم را تعریف کنم و تاملی جدی در مورد آنچه هست، به کجا می رود و شاید دنیای مد باید چگونه باشد .

همانطور که قبلاً متوجه شده اید، و اگرچه در سال های اخیر فراموش شده است، رابطه بین انسان و لباس بسیار فراتر از کارکردهای گرما، محافظت یا سرپناه است. این رابطه یک زبان غنی با حس اجتماعی زیاد است که به شناخت قدرت تبدیل می شود و می تواند هویت فرد یا گروه را افزایش دهد. به نظر من و همچنین کارین ، مد دموکراسی بزرگ است، زیرا بدون توجه به سلسله مراتب طبقاتی، به لباس‌های ظریف و ظریف اهمیت می‌دهد.

با این حال، تغییراتی که اخیراً جهان را تحت تأثیر قرار داده است منجر به پویایی متفاوتی شده است که به خوبی توسط برندهای تولید انبوه که به دنبال تسخیر و تصاحب اراده مصرف کننده هستند، از آن بهره برده است. میل انسان برای زیباسازی اکنون به پول برای مدهای کوتاه مدت تبدیل شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.