پیاز سفید صدفی که توانست جان یک کودک هندی را نجات دهد

پیاز سفید صدفی حاوی حدود 28 کالری و 7 گرم کربوهیدرات است.

پیاز همچنین سرشار از ویتامین های A، B6، B-complex و C و همچنین آهن، فولات و پتاسیم است. آنها منابع عالی ترکیبات سولفوریک، فلاونوئیدها، فیتوکمیکال ها و پلی فنول ها هستند.

آلیوم و آلیل دی سولفید، دو ترکیب فیتوشیمیایی موجود در پیاز، خطر ابتلا به چندین نوع سرطان را کاهش می دهند، به تنظیم قند خون، کاهش التهاب و التیام عفونت کمک می کنند در اینجا نگاهی اجمالی به فواید باورنکردنی پیاز برای سلامتی داریم:

طبق مطالعه ای که توسط دانشگاه گوئلف انجام شده است، پیاز قرمز در از بین بردن سلول های سرطان سینه و روده بزرگ موثر است.

این پیازها دارای سطوح بالایی از کورستین و آنتوسیانین هستند دو ترکیبی که به این ویژگی کمک می کنند پیاز مسیرهایی را فعال می کند که سلول های سرطانی را تحریک می کند تا خود را بکشند.

آنها محیط را برای ارتباط سلول های سرطانی نامطلوب می کنند و این مانع از رشد آنها می شود.

پیاز

همچنین مشخص شد افرادی که بیشترین مصرف پیاز را داشتند کمترین میزان سرطان را داشتند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، می توانید برگرهای خود را با پیاز قرمز تزئین کنید.

فلاونوئیدهای موجود در پیاز قرمز می تواند به سلامت قلب کمک کند پیاز همچنین سرشار از سولفورهای ارگانوسولفور است که می تواند به پیشگیری از بیماری قلبی کمک کند.

طبق یک مطالعه در آرژانتین، مصرف ترکیبات ارگانوسلفور موجود در پیاز می تواند خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهد پیاز حاوی تیوسولفینات است که به عنوان رقیق کننده طبیعی خون عمل می کند و خطر حمله قلبی و سکته را کاهش می دهد.

کورستین موجود در پیاز همچنین توانایی مبارزه با بیماری های قلبی را دارد. هم خواص آنتی اکسیدانی و هم ضد التهابی را ارائه می دهد که سلامت قلب را ارتقا می دهد.

پیاز همچنین بخشی از پارادوکس فرانسوی است آنها بخش مهمی از غذاهای فرانسوی هستند و تصور می شود که با وجود رژیم غذایی پرکالری، عامل بروز کم بیماری قلبی در میان فرانسوی ها هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.