پسری با خوردن بادام درختی خیس پوست صورتش قهوه ای رنگ شد

امروزه بادام درختی خیس در تمام طول سال در بازار یافت می شود، خواه بسته بندی شده، کنسرو شده، داخل پوست، پوسته، خام و/یا برشته شده باشد. یک وعده 25 گرمی بادام پوست کنده 42 درصد از نیاز روزانه توصیه شده به ویتامین E را تامین می کند.

به نوبه خود دارای پروتئین، اسیدهای چرب، اسیدهای چرب تک غیراشباع، غیراشباع، فیبر، کلسیم، فسفر، منیزیم، آهن، روی، پتاسیم، ویتامین E، ریبوفلاوین، تیامین، نیاسین و فولات است.

برای اینکه امکان دسترسی آنها به مصرف کننده وجود داشته باشد، تولیدکنندگانی که تردد فدرال خود را انجام می دهند، لزوماً باید سند الکترونیکی حمل و نقل سبزیجات (DTV-e) را داشته باشند که جابجایی برخی از محصولات با منشاء گیاهی در قلمرو ملی را پوشش می دهد. این از طریق سیستم مدیریت یکپارچه DTV (SIGDTV) خدمات ملی سلامت و کیفیت غذا (Senasa) مدیریت می شود. بادام مزیت ماندگاری بدون عبور از سردخانه را دارد.

بادام

یک مصرف کننده آگاه از طریق انتخاب محصولاتی که داده های دقیق را برای تأیید ایمنی آنها ارائه می دهد، به توسعه زنجیره کشاورزی-غذایی کمک می کند. به این ترتیب و به صورت پیوسته، همگی به ارزش افزوده برای داشتن جمعیتی سالم و مولد کمک می کنند.

برای کارلوس سوتومایور، هماهنگ کننده پروژه، حمایت FIA اساسی بوده است، “زیرا ما در آزمایشگاه و میدانی کار کرده ایم و محصولات لازم را برای به دست آوردن نتایجی که ممکن است در فصل آینده قابل مشاهده باشد، به دست آورده ایم. ایده این است که اگر عملکرد افزایش یابد، سطوح بیشتری کاشته می شود.

خورخه کاسترو، بخشی از تیم تحقیقاتی، افزود که هدف اصلی این پروژه افزایش میوه‌دهی و افزایش بهره‌وری درختان بادام است. “تطبیق گلدهی بین واریته ها از طریق استفاده از مواد شیمیایی مختلف کشاورزی. برای انجام این کار، اثر کودهای برگی و تنظیم کننده های زیستی مختلف بر تشکیل میوه مورد ارزیابی قرار گرفت و اثرات احتمالی قارچ کش های استفاده شده در طول گلدهی بر گرده افشانی و تشکیل میوه مشخص شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.