نرخ روز توت فرنگی خشک اسلایسی

تون فرنگی یکی از خوش خوراک ترین میوه های فصل بهار محصوب می شود. اما در تمام فصل سال نمی توان تهیه کرد. از این رو می توان خشک شده آن را خریداری کرد .حتی می توان در خانه نیز با هزینه اندک اقدام به خشک کردن این میوه خوشمزه کرد .این میوه را به صورت توت فرنگی خشک اسلایسی (ورقه ای) تهیه می توان کرد . نرج این گونه میوهای خشک را می توان به نرخ روز از طریق سایت ما مشاهده کنید .

نرخ روز توت فرنگی خشک اسلایسی

خواص درمانی انواع توت فرنگی خشک

خواص درمانی انواع توت فرنگی خشک توت فرنگی خشک خواص بسیاری دارد که مردم از این خواص بی اطلاع هستند . در صورت اطلاع از این فواید بدون شک این میوه پر خاصیت را در برنامه غذای خود جای خواهند داد .توت فرنگی خشک امروزه به عنوان یک نوع تنقلات در پذیرای مهمان نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای تهیه توت فرنگی خشک می توانید به مراگز توزیع توت فرنگی ما در سراسر ایران مراجعه کنید .

اگر فرزند شما از خوردن غذا اجتناب می کند شما می توانید با استفاده از توت فرنگی خشک، این مشکل را بر طرف کنید زیرا باعث افزایش اشتها می شود. کسانی که قصد افزایش وزن دارند نیز با خودرن این میوه و اشتهای که ایجاد می کند چاق می شوند .

خواص توت فرنگی خشک و تازه فرق چندانی ندارد و هر دو دارای مقادیر قابل توجه ای کلسیم ،منیزیم ،فسفر ،ویتامین Cو، ویتامین B، آهن و…می باشد .از این رو می تواند خواص داروی نیز داشته باشد .با وجود این ترکیبات خوردن توت فرنگی خشک می توان باعث شادی و نشاط بدن شود .

از دیگر خواص این محصول می توان به سلامت قلب اشاره کرد .با مصرف مقداری توت فرنگی خشک در تمام فصل سال می توان با تامین فیبر بدن به سلامت قلب کمک کرد .تنظیم فشار خون نیز از دیگر فواید استفاده از این محصول می باشد .

از آنجای که تغذیه افراد دیابتی بسیار حساس است بیمار می تواند با مشورت پزشک از توت فرنگی خشک استفاده کند .مصرف توت فرنگی برای کسانی که مشکل کلیه دارند سفارش می شود زیرا که ادار اور است .

توزیع کننده توت فرنگی خشک اسلایسی

توزیع کننده توت فرنگی خشک اسلایسی امروزه بخاطر اینکه تا حدودی مردم به مصرف میوه های خشک روی آورده اند تولید کنندگان صنعتی و خانگی وارد بازار کار شده اند .فروشندگان بزرگ میوه خشک اسلاید شده را از تولید کنندگان جز و خانگی خریداری کرده و به صورت بسته بندی های شیک به فروش می رسانند .این بزینس درآمد بالای نیز دارد. برای خرید توت فرنگی خشک می توانید به مراکز توزیع ما مراجعه کرده و این محصول را به صورت عمده یا بسته بندهای نیم کیلوی یا یک کیلوی و….خریداری کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.