مردی که پسر خردسالش را در یخچال صنعتی فروشگاهی حبس کرد دستگیر شد

اولین تولید انبوه یخچال صنعتی فروشگاهی، فریزر فروشگاهی و خانگی در ایالات متحده آمریکا در سال 1918 آغاز شد. در اواسط قرن بیستم در ایالات متحده آمریکا و دهه 1990 در اروپا، یخچال، فریزر به عنوان یک وسیله ضروری در نظر گرفته شد.

این واحد ذخیره سازی سرد انرژی محور قرار بود شیوه های غذایی و رژیم غذایی را در این مکان ها تغییر دهد. قبل از ظهور یخچال، خرید و آماده‌سازی مواد غذایی باید به زمان کوتاه نگهداری مواد غذایی پس از خرید متکی بود.

عمر غذاهای خام، کنسرو شده و آماده با نگهداری آنها در زیرزمین ها، کمدهای تاریک یا در کابینت های آشپزخانه که برای ورود هوای خنک بیرون تهویه شده بودند، افزایش یافت. بسیاری از خانه‌هایی که در دهه‌های 1920 و 30 در ایالات متحده ساخته شده‌اند، از جمله خانه‌ای که در سال 1925 در برکلی، کالیفرنیا، در چند سال گذشته اجاره کرده‌ام، هنوز این کابینت‌های هواکش را در آشپزخانه‌ها دارند.

اولین فناوری نگهداری مواد غذایی سرد «جعبه یخ» بود که در دهه 1800 در انگلستان اختراع شد و تا اواسط قرن بیستم به طور گسترده در ایالات متحده استفاده شد. جعبه یخ مادربزرگم از خانه اش در کراس پلینز، تگزاس، به من منتقل شده است.

یخچال

از دو کابینت تشکیل شده است. غذا در کابینت بالایی قرار داده شده بود و تنها فضای خنک کافی برای یک بطری شیر، چند تخم مرغ و سبزیجات تازه فراهم می کرد. مبرد، «یخ خشک» (شکل جامد دی اکسید کربن) در کابینت پایینی قرار داده شد که با روی یا قلع عایق شده بود.

یک صنعت کامل به تولید و توزیع روزانه یخ خشک در خانه ها و مشاغل اختصاص داده شده بود. اولین کار پدرم به عنوان یک نوجوان در کلمن، تگزاس، در اواخر دهه 1930 در یک کارخانه یخ خشک بود، جایی که او یخ را برش می داد و به خانه هایی با جعبه یخ می رساند.

کلیسای مسیحی در اوایل در کرالا تأسیس شد، با شواهدی از خدمت مسیحی در اوایل قرن اول پس از میلاد. همزیستی طولانی بین هندو و مسیحی (مسلمانان تنها ده درصد جمعیت را تشکیل می‌دهند) به بارورسازی متقابل آیین‌ها و اعمال فرهنگی، از جمله اعمال مربوط به غذا منجر شده است

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.