مردی به خاطر صابون بابونه گل کوه همسرش را کشت

شستن دست ها با صابون بابونه گل کوه همیشه بهترین راه برای جلوگیری از بیماری بوده است. اما با شیوع ویروس کرونا (COVID-19)، شستن دست‌ها مهم‌تر از همیشه است. ویروس کرونا به راحتی پخش می شود. شستن دست ها از انتشار میکروب ها از جمله ویروس کرونا جلوگیری می کند.

وقتی دست های خود را می شویید از خود در برابر میکروب ها محافظت می کنید. شما همچنین از افراد خانواده خود محافظت می کنید. و در مورد ویروس کرونا، وقتی از انتشار میکروب ها در خانه خود جلوگیری می کنید، از افراد جامعه خود نیز محافظت می کنید.

در اینجا نحوه خلاص شدن از شر میکروب ها آورده شده است:

دست های خود را با آب جاری تمیز (گرم یا سرد) خیس کنید . دقت کنید که آب خیلی داغ نباشد.
از صابون استفاده کنید و دستان خود را به سرعت به مدت 20 ثانیه به هم بمالید. لازم نیست از صابون ضد باکتری استفاده کنید. هر نوع صابونی کار می کند.

صابون
اطمینان حاصل کنید که ناحیه بین انگشتان ، پشت دست ها و زیر ناخن های خود را بشویید، جایی که میکروب ها دوست دارند پنهان شوند. و عروسک ها را فراموش نکنید!
دست های خود را بشویید و با یک حوله تمیز و خشک به خوبی خشک کنید.
چه زمانی باید دست هایم را بشوییم؟
برای جلوگیری از انتشار میکروب ها، شستن دست ها را به یک عادت همیشگی تبدیل کنید. اگر آب و صابون نداشته باشید چه؟ ضدعفونی کننده های دست یا اسکراب های بدون آب نیز جایگزین خوبی هستند. آنها به شکل مایع، پاک کن یا اسپری می آیند. می توانید ظروف کوچکی برای نگهداری در کوله پشتی، ماشین، کمد، کیف پول یا کیف ورزشی خود بخرید.

داشتن دست های تمیز چگونه کمک می کند؟
شستن صحیح دست ها اولین خط دفاعی در برابر شیوع بسیاری از بیماری ها از جمله ویروس کرونا (COVID-19) است. همچنین به محافظت از شما در برابر سرماخوردگی یا سرماخوردگی تا بیماری های جدی تری مانند مننژیت ، برونشیت، آنفولانزا ، هپاتیت A و بسیاری از انواع اسهال کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.