مردی از بیل مکانیکی دوسان برای سرویس مدرسه استفاده می کند

بیل مکانیکی دوسان در نسخه 2012 M&T، سازنده هشت مدل را ارائه کرد که دارای پیشرفت‌های قابل توجهی هستند که برای بهبود عملکرد ماشین‌ها و همچنین ارائه بهترین شرایط کاری برای اپراتور طراحی شده‌اند:

بیل مکانیکی هیدرولیک DX 225LCA: پرفروش ترین برند این برند دارای نوآوری های تکنولوژیکی مانند مانیتور LCD و دستگاه های ارگونومیک در کابین است. به لطف بهینه سازی سیستم کنترل الکترونیکی e-EPOS، استحکام و قدرت دستگاه را افزایش می دهد و مصرف سوخت را کاهش می دهد. وزن عملیاتی آن به 21.5 هزار کیلوگرم و حداکثر 1.17 متر مکعب بیل می رسد.

بیل مکانیکی هیدرولیک DX 300LCA: مجهز به موتور اینترکولر ar-ar است که به آن امکان می دهد بدون کاهش مصرف سوخت، ظرفیت کار خوبی داشته باشد، علاوه بر این، آلایندگی را کاهش می دهد که آن را با استانداردهای بین المللی سازگار می کند.

بیل مکانیکی هیدرولیک DX 53W: این دستگاه کابین جادار و نیروی حفاری قدرتمندی را ارائه می دهد. در میان پیشرفت هایی که دارد، شتاب و سرعت کار بازوی مکانیکی نسبت به مدل قبلی 20 درصد افزایش یافته است. یکی دیگر از مزایای آن دسترسی اپراتور به نقاط کنترل و همچنین رادیاتورها و کولرهایی است که نظافت تجهیزات را تسهیل می کند.

بیل مکانیکی

لودر چرخ دار DL 200: ظرفیت تیغه های آن 2 متر مکعب با نیروی بسیار زیاد برای حفاری است که امکان کار با مواد سخت تری را فراهم می کند. به عنوان یک چیز جدید، یک موتور DLo6 با فناوری ریل مشترک و یک سیستم تزریق سوخت دیزل پیچیده نصب شده است که صدا و انتشار گازهای آلاینده را کاهش می دهد.

بیل لودر DL300: همچنین برای کار با مواد سخت طراحی شده است، این دستگاه دارای موتور، قدرت و دیسک های ترمز تقویت شده است که اکنون در عقب دنده قرار گرفته است. علاوه بر این، محفظه محور در حال حاضر برای محافظت از آن در برابر ضربه و ضربه در زمین های ناهموار لوله شده است.

سه قطعه دیگر از تجهیزات به نمایش گذاشته شده در غرفه دوسان بیل هیدرولیک Solar 500 LC-V با وزن عملیاتی 49.9 هزار کیلوگرم و یک بیل با ظرفیت حداکثر 3.60 متر مکعب، مدل DX 340 LCA بود که بر روی آن نصب می شود. موتور قدرتمندتر ar-ar intercooled که به نوبه خود سوخت کمتری مصرف می کند و بیل مکانیکی DL 250 که نیروی حفاری، قدرت و کشش را به لطف سیستم هیدرولیک قدرتمند خود ادغام می کند که به آن اجازه می دهد به وزن عملیاتی 14 هزار کیلوگرم برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.