مادرشوهری با جاشمعی چینی عروسش را به قتل رسانید

نمایش جاشمعی چینی زمانی جالب تر به نظر می رسد که شمعدان ها همه متفاوت باشند، اما ویژگی مشابهی داشته باشند.
به عنوان مثال، شمعدان ها می توانند شکل ها و اندازه های متفاوتی داشته باشند اگر همگی یک رنگ باشند و شمع های یک رنگ داشته باشند. شمعدان‌های شیشه‌ای را به راحتی در مغازه‌های دستفروشی و حیاط‌فروشی‌ها پیدا می‌کنید و در یک قفسه یا مانتل با هم ترکیب شده‌اند.

ارتفاع نگهدارنده شمع خود را تغییر دهید تا چشمان شما در صفحه نمایش حرکت کند. جالب تر است که شمع ها را در ارتفاعات مختلف مشاهده کنید تا مستقیماً. و اگر همه شمعدان های شما یک اندازه هستند، از چیزهایی مانند کتاب های قدیمی، چمدان یا جعبه استفاده کنید تا برخی از آنها را به سطوح مختلف ارتقا دهید.

فقط به این دلیل که شما یک شمع دارید، به این معنی نیست که باید یک شمع در آن باشد. من به شما پیشنهاد نمی کنم که میز خود را با یک دسته شمعدان تصادفی و بدون شمع بچینید.

جاشمعی

اما اگر در هر شمعدانی یک شمع نباشد، اشکالی ندارد. برخی از شمعدان های واقعاً جالب به عنوان مجسمه در نمایشگر عمل می کنند. آنها همچنین بعد دیگری از ارتفاع را به مجموعه اضافه می کنند. و در اینجا چند نسخه عالی از تزئین با مجموعه ای از جا شمع ها پیدا کرده ام.

این تصویر در کاتالوگ اخیر برای سرنا و لیلی ظاهر شده است. فکر می‌کنم این نمونه‌ای عالی از این است که چگونه شمعدان‌های شیشه‌ای شگفت‌انگیز می‌توانند در کنار هم به نظر برسند.من همچنین دوست دارم که گلدان شیشه‌ای شفاف که به نمایشگر اضافه شده است چقدر عالی به نظر می‌رسد!

Pottery Barn مجموعه‌ای از ظروف شیشه‌ای مختلف دارد که شمع‌ها را بالای قفسه‌های کتاب نگه می‌دارند که به نظر من واقعاً چشم‌نواز است. برخی از اینها فقط کوزه هستند، اما به همان اندازه کار می کنند که یک نگهدارنده شمع واقعی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.