لوله پلیکا صبایی که موجب افزایش فشار آب می شود

پلاستیک ها اغلب به عنوان نمادهایی برای استفاده یکبار مصرف یا یکبار مصرف تلقی می شوند. با این حال، پلاستیک ها در واقع مواد بادوامی هستند که زنگ نمی زنند یا خورده نمی شوند.

لوله پلیکا صبا یک پلاستیک فوق العاده بادوام است: اکثر کاربردهای PVC عمر مفیدی بین 10 تا 100 سال دارند و بیش از نیمی از آنها بیش از 15 سال عمر می کنند. بیشتر محصولات PVC در کاربردهای طولانی مدت، به عنوان مثال، در لوله های آبرسانی و فاضلاب استفاده می شود.

دوام برای سیستم های لوله کشی زیرزمینی کلیدی است، زیرا نصب و جایگزینی لوله های مدفون در زمین گران است. به همین دلیل مهم است که مواد مناسب را برای اطمینان از عمر طولانی انتخاب کنید.

TEPPFA و PVC4Pipes از طریق یک مطالعه، طول عمر 100 ساله را برای سیستم های لوله فشار PVC مدفون در زمین برای تامین آب نشان دادند.

لوله

تحقیقات، مطالعات بازخوانی، و مطالعات لوله‌های حفاری شده در سرویس برای سال‌ها نشان می‌دهد که حداقل تخریب و آزمایش‌های خواندنی انجام‌شده بر روی این نمونه‌های آزمایشی طول عمر مورد انتظار بیش از 100 سال را تایید می‌کند.

پی وی سی یک ماده ایمن و یک منبع ارزشمند اجتماعی است که بیش از نیم قرن است که مورد استفاده قرار گرفته است. این استاندارد با تمام استانداردهای بین المللی بهداشت و ایمنی هم برای محصولات و هم برای برنامه هایی که برای آنها استفاده می شود مطابقت دارد.

دوام همراه با مقاومت شیمیایی PVC منجر به عملکرد موثر و عمر طولانی محصولات ساخته شده از این ماده می شود. بخش بزرگی از محصولات PVC دارای ماندگاری طولانی هستند که حداکثر عملکرد منابع طبیعی مصرف شده در ساخت آن را تضمین می کند.

با انتخاب PVC برای برخی از کاربردها، محصولات حاصل دوام بیشتری دارند و بنابراین ورود به جریان زباله زمان بیشتری می برد. به عنوان مثال، پروفیل های پنجره PVC دارای چرخه عمر تخمینی بین 40 تا 100 سال هستند. این بدان معناست که تعداد پروفیل های پنجره PVC که به پایان عمر مفید خود می رسند در حال حاضر بسیار کمتر از تولید شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.