لوبیا سبز سرخ شده ای که هنگام پخت قرمز می شود

در ایتالیا، لوبیا سبز سرخ شده اغلب در ترکیب با سیب زمینی جدید، پاستا و سس پستو سرو می شود. پاستا پنه و سیب زمینی قرمز نازک خرد شده را به چهار لیتر آب نمک در حال جوش اضافه کنید.

بعد از اینکه پاستا و پنه به مدت پنج دقیقه پخته شدند، لوبیا سبز را که به طول یک اینچ خرد شده اند اضافه کنید و به پخت ادامه دهید تا پاستا آل دنته شود. نصف فنجان از آب پخت را ذخیره کنید. آبکش کنید و بلافاصله با یک پستو روغن زیتون، ریحان و سیر و یک قاشق غذاخوری کره و پنیر پارمزان بپوشانید. اگر پاستا خیلی خشک به نظر می رسد کمی از آب پخت را اضافه کنید.

لوبیا سبز سوپرمارکت تازه برای مقاومت در برابر سختی های برداشت ماشینی، حمل و نقل بین کشوری و ماندگاری طولانی پرورش داده می شود. آنها سخت، انعطاف پذیر هستند و به خصوص خوشمزه نیستند.

لوبیا

لوبیاهایی که در اواخر تابستان برای بازارهای محلی کشت می‌شوند ممکن است شامل دو یا سه نوع مختلف لوبیا سبز بوته‌ای، ارثی‌های رشته‌ای، لوبیاهای پهن و مسطح مانند رومانو ایتالیایی، لوبیا کرن بری، لوبیای سویا تازه (ادا مامه)، و لیماهای کوچک باشد.

بیشتر لوبیا سبز بازار کشاورزان نسبت به لوبیاهای سوپرمارکتی شیرین تر و خوش طعم تر است. لوبیا موم زرد زیبا به نظر می رسد، اما طعم کمتری نسبت به خواهر و برادر سبز خود دارد. لوبیاهای بنفش مانند پانک ها برجسته می شوند، اما پس از پختن به رنگ سبز در می آیند.

مواظب لوبیا سبز لوبیای جوان «فرانسوی» باشید. آنها بلند، باریک، لطیف و فوق العاده خوشمزه هستند. رشد آن دشوارتر از لوبیا چیتی معمولی است، آنها معمولاً فقط برای یک دوره تابستانی دو یا سه هفته ای در دسترس هستند.

برای قدردانی کامل از شکوه لوبیاها، لوبیاها را در کمی آب نمک بجوشانید تا نرم شوند و به عنوان پیش غذا با یک تکه گوجه فرنگی بسیار رسیده و یک یا دو قاشق غذاخوری سس مایونز خانگی سرو کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.