قیمت انواع توت فرنگی خشک 250 گرم

قیمت انواع توت فرنگی خشک 250 گرم با توجه به درجه کیفی، نوع بسته بندی و وزن آن تعیین می شود. قیمت توت فرنگی خشک بسته به نوع و شیوه عرضه هم متفاوت است. معمولا در فروش اینترنتی به دلیل عرضه مستقیم قیمت ها مناسبتر بوده و لذا خریداران هم ترجیح می دهند برای خرید این میوه خشک به روش غیرحضوری اقدام کنند. قیمت روز را می توانید به صورت تلفنی هم از فروشنده این محصول بپرسید.

قیمت انواع توت فرنگی خشک 250 گرم

مشخصات بارز توت فرنگی خشک 250 گرم

مشخصات بارز توت فرنگی خشک 250 گرم

میوه های خشک انواع و اقسام مختلفی دارند. برخی از انواع میوه ها مانند توت فرنگی که در فصل خاصی از سال موجودند را می توان خشک نمود و در دیگر فصول مورد استفاده قرار داد. شیوه خشک کردن این میوه در کیفیت نهایی آن بسیار اثرگذار است. از مهمترین مشخصه بارز توت فرنگی خشک 250 گرمی یکدست بودن آن است. رنگ میوه خشک شده باید روشن و شبیه به رنگ میوه طبیعی آن باشد.

توت فرنگی خشک شده بیشتر به دو صورت حبه ای و اسلایس تولید و در بازار به فروش می رسد. توت فرنگی های خشک شده حبه ای باید یکدست و یک اندازه باشند. همچنین نوع اسلایسی آن نباید دارای شکستگی یا خرد شدگی باشد. بسته بندی های صادراتی معمولا کوچک بوده و شکیل هستند.

از آنجا که توت فرنگی میوه ای گرانقیمت بوده و پس از خشک شدن و از دست دادن آب، کوچکتر هم می شود، لذا قیمت آن افزایش می یابد. به همین دلیل آن را در بسته بندی های کوچک مثلا 250 گرمی عرضه می کنند تا خریداران با هر بودجه ای قادر به خرید آن باشند. میوه خشک توت فرنگی را می توان در برای تزیین انواع شیرینی و شکلات، به عنوان تنقلات سالم در میان وعده و همچنین به صورت دمنوش استفاده کرد.

فروشنده توت فرنگی خشک 250 گرم

فروشنده توت فرنگی خشک 250 گرم

فروشنده توت فرنگی خشک 250 گرمی را در بسته بندی های کاملا بهداشتی و استاندارد جهت فروش عرضه می کند. میوه های خشک از جمله توت فرنگی بسیار محبوب هستند و طعم مناسبی دارند. امروزه فروشنده برای دسترسی سریعتر خریداران و فروش بهتر اقدام به عرضه آنلاین این محصول نموده است. در سایت ما می توانید با کیفیت ترین انواع توت فرنگی خشک شده را به صورت بسته ای و در اوزان مختلف مشاهده نمایید.

می توانید به اندازه مورد نیازتان آن را سفارش دهید. ثبت سفارش زمان خاصی ندارد. می توانید در طول شبانه روز و هر زمان فرصت کافی در اختیار داشتید، جهت خرید اقدام کنید. قیمت های اعلامی به دلیل فروش بی واسطه کمتر از نرخ بازار آزاد است. به این ترتیب می توانید ضمن صرفه جویی در زمان، هزینه کمتری هم پرداخت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.