فروش عمده توت فرنگی خشک شده اسلایسی

فروش عمده توت فرنگی خشک شده اسلایسی به صورت مستقیم با قطع زنجیره دلالان و واسطه گران باعث کاهش هزینه نهایی محصول شده و افزایش خرید را در پی خواهد داشت. توت فرنگی از میوه های بسیار محبوب بهاری است که مدت زمان کوتاهی در بازار به صورت تازه وجود دارد و بنابراین میوه خشک آن طرفداران بسیاری دارد.

فروش عمده توت فرنگی خشک شده اسلایسی

ویژگی انواع توت فرنگی خشک شده

ویژگی انواع توت فرنگی خشک شده

میوه های خشک به طور کلی حاوی مقدار زیادی فیبر هستند و منبع خوبی از آنتی اکسیدان‌ها می باشند و همان طور که مستحضر هستید یکی از خطوط دفاعی بدن در مقابل رادیکال‌های آزاد که بر اثر واکنش های سلولی و فرآیندهای شیمیایی در بدن ایجاد می شوند مصرف آنتی اکسیدان‌ها می باشد که در میوه‌ها و سبزیجات به خصوص میوه های قرمز به وفور یافت می شوند.
توت فرنگی خشک یک میان وعده خوشمزه و سالم است که برخلاف مصرف تازه خوری جا به جایی و استفاده از آن در هر مکانی حتی اتوبوس و سرکار نیز به راحتی امکان پذیر است.
خشک کردن توت فرنگی به روش های گوناگونی صورت می گیرد که در روش سنتی از آفتاب استفاده می شد و در کارخانه های تولید میوه خشک از طریق خط تولید دستگاه‌های خشک کن انجام می شود و هر چه توت فرنگی تازه تر باشد طعم و مزه آن نیز بهتر خواهد بود.
از آنجایی که توت فرنگی بافتی بسیار ظریف دارد و در معرض انواع آفت‌ها و کپک‌ها می باشد لذا در نحوه خشک کردن و جدا کردن میوه‌ها به شدت باید وسواس و دقت به خرج داد.
یکی از سوال های که ممکن است برای خریداران مخصوصاً در هنگام خرید عمده ذهن آنها را درگیر نماید مدت دوام توت‌فرنگی خشک شده می باشد…
ماندگاری توت فرنگی تا حد بسیار به درصد رطوبت موجود در آن بستگی دارد به طوری که اگر میوه‌ها کاملا خشک شده باشند تا 6 ماه دوام بیاورند اما در کمال تعجب خواهید دید که اگر مقداری رطوبت در توت فرنگی‌ها وجود داشته باشد تنها 5 روز آنها را سالم خواهید دید بنابراین در نگهداری آن به شدت باید دقت کرد و بهترین شرایط برای نگهداری توت‌ها ظرفی در بسته بوده که داخل یخچال قرار گیرد و از یخ زدگی نیز محافظت شود.
توت فرنگی خشک شده بسته ای کوچک و غنی بوده که می تواند از قلب شما محافظت کند و کلسترول خوب (HDL) را افزایش می دهد همچنین علاوه بر این که فشار خون را پایین می آورند و ریسک ابتلا به سرطان را به علت داشتن سطح بالای آنتی اکسیدان‌ها در بدن کاهش می دهد.

توزیع توت فرنگی خشک شده اسلایسی

توزیع توت فرنگی خشک شده اسلایسی انواع توت فرنگی خشک شده به صورت اسلایسی (ورقه ای) یا حبه ای به صورت مستقیم به دورترین نقاط کشور امکان‌پذیر است و هر فردی در هر منطقه ای با داشتن اینترنت و یک ابزار هوشمند مانند تلفن همراه با لپ تاپ قادر خواهد بود به خرید بپردازد.
در خرید غیرحضوری هزینه بار از روی دوش مشتری برداشته شده و بدون مراجعه حضوری به فروشگاه یا مکان‌هایی که به توزیع توت فرنگی خشک می پردازند می تواند به میزان دلخواه از هر نوعی میوه خشک سفارش بدهد و با خرید عمده از تخفیف سایت‌های فروشنده نیز بهره مند شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.