فروش انواع میوه خشک توت فرنگی باکیفیت

فروش توت فرنگی خشک متقاضیان داخلی و خارجی بسیاری دارد، و بیشتر از نظر تولید و بحث کیفی و کمی حائز اهمیت می باشد. و برای فروش نیازمند به جذب مشتری و شناسایی درست بازار تقاضا است. و بیشتر به کشور های اروپایی و کشورهای عربی خلیج فارس صادر می شود، میوه خشک توت فرنگی باکیفیت علاوه بر خواص بالایش طعم بی نظیری دارد.

فروش انواع میوه خشک توت فرنگی باکیفیت

مشخصات انواع میوه خشک توت فرنگی باکیفیت

مشخصات انواع میوه خشک توت فرنگی باکیفیت مهمترین مشخصات توت فرنگی خشک خواص درمانی و کیفیت آن می باشد. توت.فرنگی بسیار مقوی و خواص درمانی بالایی دارد، همچنین دارای مقادیر زیادی ویتامین B و C و همچنین داری کلسیم، ید، آهن، پتاسیم، سدیم و ید می باشد برای درمان و تقویت سیستم ایمنی بدن است و از مشکلات کلیه و کبد جلوگیری می کند. به دلیل داشتن مقادیر زیادی آنتی اکسیدان از سرطان جلوگیری می کند برخی دیگر از خواص آن عبارتند از:

  • غنی از ویتامین C و آنتی اکسیدان و پتاسیم است و برای سلامت قلب مفید است. به دلیل داشتن مقادیر زیادی کلسیم، فسفر و پتاسیم برای تقویت و استحکام استخوان ها مفید است.
  • تنظیم کننده قند خون است و به دلیل داشتن هومورمون ادیپونکتین حمله قلبی را کاهش می دهد.
  • به دلیل داشتن مقادیر زیادی کلسیم و فسفر برای تقویت استخوان ها مفید است و از پوکی استخوان ها تا حد بالایی جلوگیری می کند.
  • دارای مقادیر زیادی کورستین است و برای درمان التهاب و آترواسکروز مفید است و تا حد بالایی از بیماری های عفونی چلوگیری می کند.
  • حاوی مقادیر زیادی پکتین و فیبر محلول است و باعث کاهش کلسترول بد بدن و افزایش کلسترول خوب می شود.
  • غنی از ویتامین A بوده و برای تقویت بینایی چشم مفید و از شب کوری و آب مروارید جلوگیری می کند.

فروشگاه انواع میوه خشک توت فرنگی باکیفیت

فروشگاه انواع میوه خشک توت فرنگی باکیفیت فروشگاه توت فرنگی خشک در این راستا توانسته با ارائه محصولی با کیفیت رضایت مندی مشتریان را به دست بگیرد. امروزه فروش توت فرنگی مورد بحث کمی و کیفی قرار گرفته است. پشتوانه و تضمینی برای تولید و رونق کسب و کار است. فروش صرفا با جذب مشتری و شناسایی صحیح بازار تقاضا صورت می گیرد. این مجموعه بهترین شرایط فروش توت فرنگی را به صورت عمده و بسته بندی شده فراهم آورده است.

قابل ذکر است این محصول به کشور های مختلف خلیج فارس، عراق، عربستان و ترکیه با بالاترین کیفیت انجام می شود. و صادرات این محصول به رونق اقتصادی کشور کمک کرده و همچنین ارز آوری فراوانی به همراه دارد. توت فرنگی خشک به خاطر لوکس و خوشمزه رودن آن به صورت بسته بندی و فله ای به فروش می رسد. همچنین از قیمت بسیار مناسب و ارزانی برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.