عمده فروشی توت فرنگی خشک باکیفیت

توت فرنگی خشک یکی از محبوب ترین و سالم ترین میوه ها در جهان است. همچنین به نظر می رسد که فواید زیادی برای سلامتی دارد. امروزه بیش از 600 نوع توت فرنگی وجود دارد. توت فرنگی های شیرین و تند در میان 10 میوه و سبزیجات برتر حاوی آنتی اکسیدان هستند. مجموعه عمده فروشی توت فرنگی خشک باکیفیت ما این محصول را با قیمت مقرون به صرفه روانه بازار می کنید و مشتریان بسیاری را نیز جذب خود می کند.

عمده فروشی توت فرنگی خشک باکیفیت

راهنمای خرید توت فرنگی خشک

راهنمای خرید توت فرنگی خشک اولین نکته در هنگام خرید انواع توت فرنگی خشک این است که توت فرنگی ها سفت، قرمز تیره و براق هستند و کلاه سبز آن برداشته نمی شود. مراقب باشید لکه های زرد و سبز روی توت فرنگی مشاهده نکنید زیرا این مواد نه تنها ارزش غذایی دارند بلکه طعم ترش نیز خواهند داشت.

هنگام انتخاب این میوه حریص توت فرنگی های بزرگتر نباشید زیرا طعم توت فرنگی های متوسط ​​بهتر از توت فرنگی های بزرگ است. برای شستشو، توت فرنگی ها را در یک کاسه بریزید و آنها را با آب پر کنید تا آب خنک روی آنها جاری شود (دو تا سه دقیقه).

سپس از صافی صاف کنید. توت فرنگی نباید در معرض دمای اتاق یا نور خورشید قرار گیرد زیرا ارزش غذایی خود را از دست می دهد. جالب اینجاست که برخی از ویتامین های موجود در این میوه هر روز از بین می رود، به عنوان مثال، پس از شش روز، 5٪ از ویتامین C موجود در آن کاهش می یابد.

فقط توت فرنگی منجمد است که می تواند مقداری از ویتامین C (حساس ترین ماده) موجود در آن را مصرف کند، زیرا در غیر این صورت در حین تهیه مربا یا کنسرو (برای جلوگیری از تغییر رنگ میوه در هنگام پخت و پز) یا حتی خشک شدن آن میوه، بیشتر ویتامین های آن از بین می رود و فقط فیبر و مواد معدنی موجود در آن باقی می ماند. همچنین مقدار کمی است. توت فرنگی باید قرمز تیره، با ظاهری صاف و صاف، با یک دست کج باشد !! نه

توت فرنگی خشک، تازه و منجمد همگی فواید زیادی برای سلامتی دارند. آنها منبع ویتامین C هستند و به دلیل این ویتامین خاصیت آنتی اکسیدانی و ضد سرطانی دارند. برای پوست تازه مفید است و از پیری صورت جلوگیری می کند. آنها از بیماریهای مختلف قلبی جلوگیری می کنند زیرا باعث کاهش کلسترول می شود. و منبع قابل اعتمادی برای تنظیم و کاهش وزن است.

عرضه انواع توت فرنگی خشک باکیفیت

عرضه انواع توت فرنگی خشک باکیفیت مجموعه ما تولید توت فرنگی خشک را بر عهده دارد و این محصول را با قیمت منطقی و مقرون به صرفه به سراسر کشور توزیع می کند، از آنجا که توانسته ایم با عرضه انواع توت فرنگی خشک باکیفیت جای خود را در بازار باز کنیم مشتریان بسیاری را از داخل و خارج از کشور به خود جذب کنیم و این محصول را با بسته بندی های متنوع و کاملا بهداشتی به کشورهای دیگر نیز صادر کنیم که می توانید جهت اطلاعات بیشتر درباره قیمت نهایی این محصول به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.