عمدا فروشی توت فرنگی خشک ایرانی

توت فرنگی خشک ایرانی برگرفته از دشتهای توت فرنگی استان کردستان می باشد، این توت فرنگی، بومی و سرشار از عطر و طعم بی نظیر، می باشد. توت فرنگی خشک، بهترین و خوشمزه ترین تنقلات سالم برای کودکان و همه افراد می باشد که جایگزین بسیار خوبی، به جای تنقلات شیمیایی موجود در بازار، است. توت فرنگی خشک سرشار از ویتامین ها املاح و آنتی اکسیدان های بیشماری می باشد که شما را در برابر بیماری ها محافظت می کند همچنین برای داشتن دهانی خوشبو توت فرنگی خشک کمک زیادی به رفع بوی بد دهان شما می کند.

عمدا فروشی توت فرنگی خشک ایرانی

نحوه خشک کردن توت فرنگی

نحوه خشک کردن توت فرنگی برای خشک کردن توت فرنگی، باید به سراغ توت فرنگی های سالم و سفت، رفت تا چیپس توت فرنگی حاصل، بسیار با کیفیت و خوش طعم باشد. ابتدا توت فرنگی ها را به مدت 15 دقیقه درون آب و نمک می گذارند، تا گل و لای و ناخالصی ها، از توت فرنگی جدا شود. سپس آن را آبکش کرده، و پس از آنکه کاملا آب آن خشک شد، آن را اسلایس کرده و درون دستگاه میوه خشک کن قرار می دهند، تا بر اساس زمان از پیش تعیین شده، خشک شوند.

در روش خانگی، علاوه بر دستگاه میوه خشک کن خانگی، در زیر حرارت خورشید و درون فر، میوه توت فرنگی را خشک می کنند. در روش صنعتی، میوه توت فرنگی، توسط دستگاه میوه خشک کن صنعتی، خشک می کنند. عده ای از تولید کنندگان، قبل از خشک شدن توت فرنگی، بر روی آن کمی شکر، می ریزند که به توت فرنگی شکری معروف می باشد. البته توت فرنگی خود طعم شیرینی دارد که این مدل شکری، به افراد دیابتی توصیه نمی شود. از توت فرنگی خشک شده، علاوه بر مصرف خوراکی، در تهیه انواع دسر، و کیک نیز، استفاده می شود.

قیمت روز توت فرنگی خشک ایرانی

قیمت روز توت فرنگی خشک ایرانی برای خرید توت فرنگی خشک، باید به سراغ مراکز فروش چیپس توت فرنگی رفت. این مراکز، توت فرنگی خشک را، در بسته بندی های 100 گرمی و بالاتر، به خریداران عرضه می کنند. علاوه بر فروش حضوری، این مراکز با ایجاد و راه اندازی سایت های اینترنتی فروش چیپس میوه، مرغوب ترین و با کیفیت ترین چیپس ها را به مشتریان عرضه می کنند.

در این نوع روش خرید، چون شما به طور مستقیم با تولید کننده چیپس توت فرنگی در تماس می باشید، این چیپس با قیمت مناسب تری، به دست شما می رسد. در این سایت ها، قیمت توت فرنگی، به همراه وزن محصول درج شده است و شما می توانید تنها با یک کلیک انواع توت فرنگی خشک را اعم از ساده یا شکری، خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.