ظروف پلاستیکی چند تکه در جهیزیه دختر 17 ساله دردسر ساز شد

اگر مجموعه ای از ظروف پلاستیکی چند تکه را ترجیح می دهید که جابجایی آنها راحت تر از شیشه باشد،  مجموعه 36 تکه جایگزین عالی است.

آنها با پلاستیک بدون BPA و غیر سمی ساخته شده اند، همچنین دارای یک درب با بسته شدن گیره ضد نشت و یک حلقه آب بندی هرمتیک ضد عطر هستند. به این ترتیب خطر ریختن داخل فریزر یا مخلوط شدن عطرها را تهدید نمی کنند. این ظروف در اندازه های مختلف عرضه می شوند، قابل رویت شدن هستند و همچنین قابل شستشو در مایکروویو و ماشین ظرفشویی هستند.

با توجه به سرعت زندگی که در آن غوطه ور هستیم، گاهی اوقات پیدا کردن زمانی برای آشپزی روزانه دشوار است. به همین دلیل است که باید تکنیک هایی برای تازه نگه داشتن غذا برای چند روز یا حتی هفته ها پیدا کرد.

در میان این روش ها، یکی از رایج ترین روش ها در همه خانه ها فریز کردن غذاهای آماده یا مواد مختلف مانند گوشت، سبزیجات یا ادویه جات است.

ظروف

با این حال، همه ظروف برای فریزر مناسب نیستند، زیرا ممکن است در دمای پایین آسیب ببینند یا مواد غذایی بدون محافظت باقی بمانند. به همین دلیل است که در EL PAÍS Escaparate مجموعه‌ای از ظروف و لوازم جانبی مناسب برای این نوع لوازم (بسیار مهم در خانه‌ها) را آماده کرده‌ایم: از کیسه‌ها گرفته تا دستگاه‌های وکیوم و همچنین مواردی برای یخ‌زدایی سریع‌تر و آسان‌تر وعده‌های غذایی شما.

برای علاقه مندان به آشپزی دسته ای ، که غذا را برای بقیه روزهای آخر هفته آماده می کنند، انجماد امری ابتدایی است . هدف از این تکنیک صرفه جویی در زمان آماده سازی در طول هفته است و چه راهی بهتر از این که ظروف را فقط برای یخ زدایی در این ظروف سینی شکل یک محفظه آماده بگذارید.

ظروف از پلاستیک ضخیم و مقاوم ساخته شده اند، بنابراین قابل استفاده مجدد و مناسب برای مایکروویو و ماشین ظرفشویی هستند. به این ترتیب، می توانید ظروف آماده برای بردن به محل کار یا مدرسه را در یک نمایش زیبا داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.