طراحی ساخت بیل مکانیکی کوماتسو pc200 توسط کودک 5 ساله

اولین بیل مکانیکی کوماتسو pc200 در دهه 1970 وارد بازار شد. در طول سال‌ها، این مدل تحسین زیادی از سوی مصرف‌کنندگان در سرتاسر جهان دریافت کرده است و به یکی از پرفروش‌ترین مدل‌ها تبدیل شده است. ما با مکانیک ارشد مشتریان خود صحبت کردیم تا بفهمیم که بیل مکانیکی 20 تنی پس از چندین سال کار مداوم چه تاثیری بر جای می گذارد.

Komatsu PC200 و 210: ویژگی های کلیدی
وقتی از بیل مکانیکی 20 تنی صحبت می کنیم، در درجه اول در مورد مدل های PC200-7، PC200-8، PC200-8M0 و PC210-10M0 صحبت می کنیم. شرکت های بزرگ ساختمانی و معدنی این مدل ها را به دلیل ارزش پولی که دارند دوست دارند. مزایای اصلی:

پایه های پهن بیل مکانیکی با شناورسازی خوب روی سطوح شل، قابلیت اطمینان را در حین کار فراهم می کند.
توانایی غلبه بر فرودها و صعودها با شیب 70 درصدی امکان استفاده از آنها را بر روی اجسام دشوار فراهم می کند.
از بیل مکانیکی نه تنها برای حفاری، بلکه برای کارهای دیگر نیز می توان استفاده کرد. به عنوان مثال، برچیدن سازه ها و ساختمان ها، تسطیح سایت ها. برای انجام این کار، اتصالات هیدرولیک روی آن نصب می شود – چکش، قیچی، مته، سطل تراز.
بیل مکانیکی کم آلایندگی و کم صدا با مقررات EPA Tier 3 و EU Stage 3A مطابقت دارد.

بیل
به شما امکان می دهد تا 20٪ در سوخت دیزل صرفه جویی کنید. این فناوری به این صورت عمل می کند: هنگامی که اهرم های کنترل ماشین یا تجهیزات در موقعیت خنثی قرار دارند، قدرت به سرعت متوسط ​​تنظیم می شود. پس از چهار ثانیه عدم فعالیت، موتور به طور خودکار به حالت آرام تبدیل می شود. به محض اینکه اپراتور موقعیت اهرم های کنترل را تغییر دهد، موتور به حالت عادی کار باز می گردد.
موتور دیزل شش سیلندر خطی کوماتسو SAA6D107E-1 مجهز به سیستم توربوشارژ قدرتمند است و عملکرد بیشتری را از گازهای خروجی موتور به دست می آورد.
PC210-10M0
برای صرفه جویی در مصرف سوخت، موتور پس از چهار ثانیه عدم فعالیت، به طور خودکار خاموش می شود
عملیات و نگهداری
اجزا و قطعات کلیدی بیل مکانیکی کوماتسو توسط یک سیستم عیب یابی استاندارد کنترل می شود. تمام داده ها روی صفحه نمایشگر LCD بزرگ به زبان روسی نمایش داده می شود و در حافظه داخلی ذخیره می شود. تعمیر و نگهداری نیز تحت کنترل است: سیستم سطح روغن، دمای مایع خنک کننده و شارژ باتری را کنترل می کند.

همچنین صفحه نمایش میانگین مصرف سوخت و توصیه هایی برای تغییر حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را نشان می دهد. تغییر حالت های عملیاتی و کنترل تجهیزات با استفاده از کلیدهای عملکرد به طور مستقیم آسان است.

در صورت بروز نقص، اپراتور بلافاصله روی مانیتور می بیند که دقیقاً چه چیزی و کجا خراب شده است. مشتریان توجه دارند که قابلیت نگهداری یکی از مزایای تجهیزات ویژه کوماتسو است.

در ناوگان شرکت ساختمانی LLC “SPK” – 7 واحد بیل مکانیکی PC 200 از سری هشتم. آندری چیرتولوف، مکانیک ارشد، این مدل ها را هم در عملیات و هم در تعمیر راحت می داند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.