صادرات انواع توت فرنگی خشک بسته بندی

صادرات انواع توت فرنگی خشک بسته بندی توسط فروشنده اصلی انجام می شود که هدف اصلی آن ها جلب رضایتمندی بیش تر متقاضیان می باشد، صادرات این نمونه از برند معتبر صورت می گیرد. صادرات انواع توت فرنگی خشک بسته بندی در ایران به کشورهای همسایه روبه رشد است که به علت گرایش مصرف کننده به سمت زندگی سالم تر افزایش یافته است و از این رو تقاضای آن ها برای خرید این محصول زیاد تر شده است که باعث شده صادرات آن بیش تر شود.

صادرات انواع توت فرنگی خشک بسته بندی

طرز تهیه توت فرنگی خشک بسته بندی

طرز تهیه توت فرنگی خشک بسته بندی ابتدا توت فرنگی را شسته و سپس آن را خشک می کنند، سپس این نمونه را به صورت حلقه های یک اندازه و با ضخامت یکسان به صورت اسلایس شده در می آورند ، بعد از حلقه شدن این میوه آن را داخل سینی های مخصوص میوه خشک کنی با فاصله حداقل یک سانتی متری چیده می شوند.

توت فرنگی داخل سینی داخل دستگاه میوه خشک کنی با ۵۷ درجه سانتی گراد قرار داده می شود، این محصول حدود ۸ تا ۱۰ ساعت زمان می برد تا به صورت کامل رطوبت آن از بین رفته و خشک گردد و سپس پس از گذشت زمان این محصول را از داخل دستگاه خارج کرده و حدود ۳۰ دقیقه زمان می دهند تا به صورت کامل خنک شود.

توت فرنگی خشک شده را با دستگاه درون بسته بندی بهداشتی در وزن های مختلف قرار داده و آن را درجای خشک و خنک و به دور از نور و رطوبت قرار می دهند.

پخش انواع توت فرنگی خشک بسته بندی شده

پخش انواع توت فرنگی خشک بسته بندی شده پخش توت فرنگی خشک مرغوب با کیفیت عالی و درجه یک توسط این مرکز به نقاط مختلف کشور و اقصی نقاط جهان انجام می شود، پخش این محصول هم به صورت بسته بندی و هم به صورت فله ای دارای قیمت مناسب تری برای خریداران است.

مشتریان زیادی متقاضی پخش انواع توت فرنگی خشک بسته بندی شده هم در داخل کشور و هم در خارج کشور هستند، مزیت این روش قیمت نهایی مناسب تر برای خریداران است. پخش این محصول بسته بندی شده برای مصرف کنندگان بسیار مقرون به صرفه و عالی می باشد.

توت فرنگی خشک با توجه به روش تهیه و فرآوری و آماده سازی ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشد، این محصول امروزه با استقبال زیادی از سوی مصرف کنندگان مواجه شده که یکی از مزایای آن سالم بودن آن می باشد و همچنین این محصول می تواند جایگزین مناسبی به جای تنقلات ناسالم برای کودکان و بزرگسالان می باشد به همین دلیل در نقاط مختلف کشور پخش این نمونه به صورت عمده و یا حتی جزئی با نرخ مناسب در بسته بندی های بهداشتی و معتبر صورت می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.