شخصی با سیم ظرفشویی قدیمی توانست تجارت بزرگی در روستای خود به راه بیاندازد

سیم ظرفشویی قدیمی به دلیل عدم وجود ماشین ظرفشویی در آپارتمان به کار می رود. اگر دوست ندارید برای محافظت از دستان خود دستکش لاتکس بپوشید، از یک صابون ظرفشویی طبیعی استفاده کنید که روی پوست شما ملایم تر باشد.

برای ظروف بسیار چرب، ممکن است به یک ظرفشویی پیشرفته تری نیاز داشته باشید.

از صابون زیاد استفاده نکنید، زیرا می تواند بر روی ظروف شما بقایای چسبنده باقی بگذارد  یک یا دو قاشق غذاخوری در هر بار تمام چیزی است که نیاز دارید. ریختن صابون خود در دستگاه پخش کننده صابون کف کننده بدون لمس میزان استفاده شما را کنترل می کند و در هزینه شما صرفه جویی می کند.

چرا میزان کار برای خشک کردن دستی همه ظروف خود را دو برابر کنید در حالی که می توانید به جای آن اجازه دهید در هوا خشک شوند؟

سیم

از آنجایی که آشپزخانه‌های آپارتمانی کوچک معمولاً فاقد فضای پیش‌خوان هستند، قفسه‌ی خشک‌شویی حجیم را به‌جای یک راه‌حل ساده‌تر، مانند آویزان کردن یک قفسه سیمی روی سینک، یا استفاده از یک قفسه خشک‌کن رول‌آپ که در صورت عدم استفاده، ذخیره می‌شود، کنار بگذارید. یا از یک تشک سیلیکونی برای خشک کردن ظرف استفاده کنید بهتر از پارچه ای است زیرا از رشد کپک جلوگیری می کند.

خود را با چند تجملات پذیرایی کنید. مردی که در حال شستن ظروف کثیف در آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی در آپارتمان به موسیقی است

فقط به این دلیل که در آپارتمان شما ماشین ظرفشویی وجود ندارد به این معنی نیست که باید از پختن غذاهای عالی برای خود یا عزیزانتان وحشت داشته باشید. یکی از چیزهایی که کار را آسان تر می کند ایجاد روحیه مناسب برای کار است.

مقداری صابون ظرفشویی با بوی عالی و حوله های کتانی نرم آشپزخانه بردارید که سریعتر از پنبه خشک می شوند و به طور طبیعی ضد میکروبی هستند. یک بلندگوی بلوتوث ضدآب راه اندازی کنید یا هدفون بی سیم بپوشید تا بتوانید به آهنگ ها یا پادکست های مورد علاقه خود گوش دهید یا چند شمع رایحه درمانی روشن کنید تا شستن ظروف لذت بخش تر شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.