شخصی با روفرشی کشدار 9متری خود را از چشم دزد استتار کرد

مهم است که قبل از خرید فرش و روفرشی کشدار 9متری با چشمان خود آن را ببینید. اکثر پاسخ دهندگان در نظرسنجی ما (69٪) به ما گفتند که قبل از خرید از یک مغازه خرده فروش فرش و روفرشی دیدن کرده اند.

توصیه یکی از پاسخ دهندگان این بود: “شما باید بتوانید مقدار معقولی از فرش و روفرشی را روی یک رول ببینید تا تصور کنید که در یک منطقه بزرگ چگونه به نظر می رسد.”

چه بتوانید به یک فروشگاه بروید یا نه، ایده خوبی است که نمونه های فرش و روفرشی را بگیرید، همانطور که 27 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی ما این کار را کردند. شما می توانید هنگام مراجعه به فروشگاه فرش و روفرشی خود از نمونه درخواست کنید یا به صورت آنلاین سفارش دهید تا برای شما ارسال شود.

روفرشی

چیزی که به نظر می رسد سایه عالی زیر چراغ های نواری روشن در یک مغازه می تواند به رنگی کاملاً متفاوت در اتاق خواب شما تبدیل شود که برای مثال فقط از نور لامپ خاموش استفاده می کنید. آن را در ساعات مختلف روز نیز بررسی کنید.

برخی از صاحبان فرش و روفرشی به ما گفتند که قرض گرفتن نمونه‌ها نیز مفید است، زیرا به آنها فرصتی می‌دهد تا روی آن‌ها راه بروند تا ببینند زیر پا چه احساسی دارند.

زیرانداز کمک می کند تا فرش و روفرشی به درستی بنشیند و یکنواخت بپوشد و از ماندگاری آن تا جایی که می تواند اطمینان حاصل کند. همچنین می تواند احساس فرش و روفرشی را هنگام راه رفتن روی آن بهبود بخشد و عایق حرارت و صدا را افزایش دهد.

زیرانداز به مرور زمان فرسوده می شود، بنابراین هر بار که فرش و روفرشی جدیدی می خرید باید آن را تعویض کنید. به یاد داشته باشید که این را در هزینه های خود لحاظ کنید. ما در ادامه این مقاله در مورد خرید زیرانداز توصیه می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.