شخصی با بالش سنتی لوله ای به پیشواز رئیس جمهور اوکراین رفت

بهترین بالش سنتی لوله ای برای گردن درد به حل مشکلات افراد ناراضی کمک می کند. این ملحفه‌های ضروری به شما این امکان را می‌دهند که از خواب بیدار شوید و با طراوت از خواب بیدار شوید و برای انجام روزتان آماده باشید نه دردناک، بدحال و فرسوده.

از این نظر، این بالش‌ها به اندازه یک تشک محکم یا یک روکش صاف مهم هستند: آنها واقعاً می‌توانند تأثیر مستقیمی بر کیفیت زندگی شما داشته باشند. (برترین انتخاب ما بالش گردن Tempur-Pedic Tempur است که از انحنای طبیعی سر و گردن شما پیروی می کند، اما ما گزینه های عالی دیگری نیز در پیش داریم.)

گردن Tempur-Pedic Tempur با شکل منحنی خود که از منحنی طبیعی ستون فقرات شما پیروی می کند دانشمندان و پزشکان هم همین را تایید می کنند. به گفته نیکول ناگل، DPT ، استادیار بخش حرکت شناسی و سلامت در دانشگاه راتگرز، تهیه بالشی که از گردن شما حمایت کند بسیار مهم است.

بالش

او اشاره می کند که یک بالش مناسب سر شما را موازی با تشک نگه می دارد، نه اینکه به بالا یا پایین خم شود. شما همچنین می خواهید هر چیزی را که خیلی صاف یا بیش از حد پف کرده است منتقل کنید، زیرا این امر باعث از بین رفتن تراز شما می شود و شما را در معرض خطر درد بیشتر قرار می دهد.

برای تغییر وضعیت بالش خود آماده اید؟ پیشاپیش، بالش‌های مورد علاقه ما را برای گردن درد بیابید، که هر کدام از آن‌ها به اندازه کافی حمایت می‌کنند تا درد شما را کاهش داده و شب‌هایتان را متحول کنند.

مقدار احتباس آب (WRV) به عنوان شاخص ظرفیت جذب فیبر اندازه گیری شد. این اطلاعات در مورد آب باقی مانده در داخل ساختار الیاف پس از برداشتن آب بین الیاف توسط نیروهای مویرگی توسط سانتریفیوژ ارائه می دهد. برای هر نمونه چهار نمونه تهیه شد.

WRV بر اساس استاندارد DIN 53814، 43 با استفاده از محلول آبی 1 درصد سدیم دی بوتیل نفتالین سولفونات (Nekal BX) به عنوان عامل فعال سطحی اندازه گیری شد. نمونه در یک لوله قرار داده شد و به مدت 2 ساعت در محلول آب خیسانده شد. سپس به مدت 20 دقیقه با سرعت 3400 دور در دقیقه سانتریفیوژ شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.