سنگ جیوه قرمز و تفسیر رنگ قرمز سنگ کریستالی

سینابار به طور طبیعی سولفید جیوه (HgS) است، در حالی که ورمیلیون نامی است که به رنگدانه قرمز مشتق شده از سینابر طبیعی یا ساخته شده داده می شود.
یدید جیوه (II) شکل آلفا کریستالی یدید جیوه (II) جیوه قرمز نامیده می شود که در دمای 127 درجه سانتیگراد به فرم بتا زرد تغییر می کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره حکم خرید و فروش جیوه قرمز در قانونهای مختلف می توانید با افراد متخصص نیز مشورت نمایید.

قرمز را می توان در تعریف جنگ سرد از قرمز به معنی کمونیست نیز به کار برد، تردید وجود دارد که امروزه کسی از جیوه به این روش استفاده کند، اما این یک تفسیر احتمالی است.
بالوتکنیک ها موادی هستند که در پاسخ به فشرده سازی شوک با فشار بالا بسیار پرانرژی واکنش نشان می دهند، گروه Sci.Chem گوگل در مورد احتمال وجود یک شکل انفجاری اکسید آنتیموان جیوه بحث و گفتگوی زنده ای داشته است.
بر اساس برخی گزارش ها، سنگ جیوه یک نیمه مایع قرمز گیلاسی است که از تابش جیوه عنصری با اکسید آنتیموان جیوه در یک راکتور هسته ای روسیه تولید می شود.
برخی از مردم فکر می کنند که جیوه قرمز آنقدر انفجاری است که می توان از آن برای ایجاد واکنش همجوشی در تریتیوم یا مخلوط دوتریوم-تریتیوم استفاده کرد.
مراکز بسیار زیادی در کشور وجود دارد که در زمینه فروش جیوه قرمز فعالیت می نمایند، قیمت آمپول جیوه قرمز بسیار مناسب بوده و می توان آن را از این مراکز خریداری نمود.
دستگاه های همجوشی خالص نیازی به مواد شکافت پذیر ندارند، بنابراین دریافت مواد مورد نیاز برای ساختن آن آسان تر و حمل و نقل مواد مذکور از یک مکان به مکان دیگر آسان تر است.
گزارش های دیگر به مستندی اشاره دارد که در آن می توان گزارشی درباره Hg2Sb207 خواند که در آن این ترکیب دارای چگالی 20.20 کیلوگرم بر دسی متر مکعب بود.
این احتمال وجود دارد که اکسید آنتیموان جیوه، به عنوان یک پودر با چگالی کم، به عنوان یک ماده بالوتکنیک مورد توجه قرار گیرد، مواد با چگالی بالا بعید به نظر می رسد.

شاید برایتان جالب باشد که سنگی که در آینه دیده نمی شود چه نوع سنگی می باشد و می توان از کجا تهیه نمود.

همچنین استفاده از یک ماده بالوتکنیک در یک دستگاه همجوشی (برای سازنده) به طور غیرمنطقی خطرناک به نظر می رسد، یک منبع جالب به یک ماده منفجره مایع به نام HgSbO اشاره می‌کند که توسط آزمایشگاه‌های DuPont ساخته شده و به شماره 20720-76-7 در فهرست بین‌المللی مواد شیمیایی ثبت شده است.
 • منابع:
  1. ?What Is Red Mercury
 • تبلیغات: 
  1. شیره انگوری که طعم چندین میوه را در خود دارد!
  2. آیا سرمایه گذاری در ایران با سایر کشور ها متفاوت است
  3. اختراع پمپ آب جدید در هلند توسط دانشمند معروف!!
  4. سوزن سمی که در قلم مو وجود داشت باعث مرگ نقاش شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.