سس سفید رعنایی که بعد خوردن انسان را می خنداند

ماسک موی سس سفید رعنا  وتخم مرغ سرشار از پروتئین است که به تغذیه موهای شما کمک می کند. تخم مرغ حاوی بیوتین است که به بهبود خاصیت ارتجاعی مو کمک می کند و شکستگی و آسیب را به حداقل می رساند.

سس مایونز و تخم مرغ را در ظرفی با همزن بزنید تا مخلوطی یکدست به دست آید. این مخلوط را روی موهای خود بمالید، از ریشه شروع کنید و تا نوک موها ادامه دهید.

هنگامی که تمام موهای شما پوشانده شد، ماسک مو را به مدت 20 دقیقه بگذارید. می توانید کارایی ماسک را با پیچاندن موهای خود در یک حوله داغ افزایش دهید. ماسک را با یک شامپوی ملایم بدون سولفات بشویید.

عسل یک مرطوب کننده محبوب است که به حفظ رطوبت در ساقه موهای شما کمک می کند. عسل همچنین دارای خواص آنتی اکسیدانی، ضد باکتریایی، ضد قارچی و ضد ویروسی است. ممکن است به بهبود سلامت مو و پوست سر کمک کند.

شما نیاز خواهید داشت 1/2 فنجان سس مایونز 2 قاشق غذاخوری عسل 1 قاشق غذاخوری سرکه سیب همه مواد را در یک کاسه با هم ترکیب کنید تا مخلوطی یکدست به دست آید. این مخلوط را روی موهای خود بمالید، از ریشه شروع کنید و تا نوک موها ادامه دهید.

سس

پس از پوشاندن تمام موهایتان، ماسک مو را به مدت 30 تا 45 دقیقه بگذارید. می توانید کارایی ماسک را با پیچاندن موهای خود در یک حوله داغ افزایش دهید.

ماسک را با یک شامپوی ملایم بدون سولفات بشویید.

ماسک موی مایونز و روغن زیتون با نفوذ جزئی از ساقه مو به مرطوب شدن موها کمک می کند. روغن زیتون مانند سس مایونز برای حالت دادن به موها مفید است.

شما نیاز خواهید داشت 1/2 فنجان سس مایونز 1/2 فنجان روغن زیتون مواد را در یک کاسه با هم ترکیب کنید تا مخلوطی یکدست و روغنی به دست آید.این مخلوط را روی موهای خود بمالید، از ریشه شروع کنید و تا نوک موها ادامه دهید.

هنگامی که تمام موهای شما پوشانده شد، ماسک مو را به مدت 30 دقیقه بگذارید. می توانید کارایی ماسک را با پیچاندن موهای خود در یک حوله داغ افزایش دهید. ماسک را با یک شامپوی ملایم بدون سولفات بشویید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.