سرکه سفید کوچکی که بر روي پيتزا به رنگ قرمز در مي آيد

آیا تا به حال به تفاوت سرکه سیب و سرکه سفید کوچک فکر کرده اید؟ ما لیستی از انواع سرکه و مشخصات طعم آنها تهیه کرده ایم تا به شما در انتخاب بهترین سرکه برای کار کمک کنیم.

سرکه سفید رایج ترین نوع سرکه است و به احتمال زیاد در حال حاضر در آشپزخانه شما وجود دارد. طعم تند و بوی قوی ارائه می دهد و آن را به یکی از متمایزترین انواع سرکه در این لیست تبدیل می کند. این به این دلیل است که سرکه سفید از غلات تقطیر می شود که منجر به یک محصول ترد و شفاف می شود.

سرکه سفید عطر و طعم قوی دارد، بنابراین بهتر است از آن در دوزهای کوچک برای افزودن طعم اسیدی به دستور العمل ها استفاده شود. این ماده نگهدارنده رایج است و می توان از آن برای ترشی غذا استفاده کرد.

سرکه

سرکه مقطر همچنین می تواند در کاربردهای پخت برای ایجاد خمیر (برآمدگی) کیک ها و کیک ها استفاده شود. سرکه سفید یک پاک کننده موثر برای سطوح و ظروف است و می توان از آن در قهوه ساز خود برای از بین بردن رسوب استفاده کرد.

بهترین موارد استفاده از سرکه سفید: نگهداری و ترشی کردن، تمیز کردن، خمیر کردن محصولات پخته شده

سرکه سیب دومین نوع رایج سرکه در لیست ما است. با افزودن باکتری و مخمر به سیب های له شده و صاف شده ساخته می شود. قندهای اضافه شده و قندهای طبیعی توسط باکتری ها و مخمرها مصرف می شوند و اتانول تولید می کنند. اتانول برای بار دوم تخمیر می شود تا اسید استیک تولید کند، ترکیبی که به سرکه طعم ترش می دهد.

سرکه سیب رنگ طلایی دارد و می توان از آن برای افزودن طعم ترش و میوه ای لطیف به مارینادها، سس های سالاد، سالاد کلم و چاتنی استفاده کرد.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.