سبک زندگی خود را با محصولات نوین چرم تغییر دهید

هر روز افراد بیشتری به این فکر می‌کنند که لباس‌هایشان از کجا آمده و به چه قیمتی می‌آیند، هنگام پوشیدن مواد حیوانی مانند چرم گاو یا پوست گوسفند، این سوالات به هزینه زندگی یک نفر مربوط می شود.

موادی مانند خز بسیار بیشتر از چرم مصنوعی و پوست گوسفند مورد انتقاد قرار می گیرند، با وجود اینکه همه آنها یکسان هستند: پوست حیوانات.

یکی از بزرگترین تفاوت های درک شده بین خز، در مقایسه با چرم و پوست گوسفند، این است که پرورش خز صنعت خودش است، در حالی که پوست گاو و گوسفند محصول فرعی صنعت دیگری است.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت چرم طبیعی می توانید به صورت آنلاین به نمایندگیهای فروش مراجعه کنید.

اما آیا این دقیق است؟ ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم تا به این سوال پاسخ دهید، و حقایق ممکن است شما را شگفت زده کند.

همانطور که مسائل حقوق حیوانات برای مصرف کنندگان اهمیت بیشتری پیدا می کند، برندها محصولات حیوانی خود را به عنوان “منبع اخلاقی” بازاریابی می کنند.

قیمت محصولات نوین چرم را می توانید از مشاوران فروش سایتهای معتبر نیز دریافت نمایید و همچنین اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اغلب اوقات، چنین برندهایی بیان می کنند که چرم مورد استفاده آنها به عنوان “محصول جانبی صنعت گوشت” است، فرضی که از این تک خط پیروی می کند این است که با خرید چیزی ساخته شده از یک «محصول جانبی»، ضایعات را کاهش می دهید و از صنعتی که از آن سرچشمه می گیرد حمایت مالی نمی کنید.

اصطلاح «محصول جانبی» به معنای «محصول اتفاقی یا ثانویه ساخته شده در ساخت یا سنتز چیز دیگری» است، پلاستیک، مانند آنچه در کیسه های خرید پلاستیکی استفاده می شود، به عنوان محصول جانبی پالایش نفت آغاز شد.

برگ های آناناس که برای ایجاد پیناتکس، ماده جایگزین چرم گوسفندی استفاده می شود، محصول جانبی کشاورزی میوه است، حداقل اینها بودند: تا زمانی که سودآور شدند.

در یک نقطه خاص، یک “محصول جانبی” به “محصول مشترک” تبدیل می شود، تمایز این است که محصولات مشترک کالاهای ثانویه مطلوب هستند.

تمایز این است که محصولات مشترک کالاهای ثانویه مطلوب هستند اینها به خاطر سود فروخته می شوند، پیناتکس نمونه‌ای عالی از قدرت محصولات جانبی است، زیرا تولید این مواد باعث شده تا کشاورزان آناناس در جوامع روستایی جریان درآمد بیشتری داشته باشند.

این یک مثال واضح و مثبت از روشی است که در آن محصولات مشترک می توانند به عنوان نوعی “یارانه” برای صنعت دیگری عمل کنند.

 • منابع:
  1. ?Is Leather a By-Product of the Meat Industry
 • تبلیغات: 
  1. پارچه ایی که به پای یک فرد در زیر آب گیر کرد
  2. راز کارآفرینی که بعد از سه سال شکست موفق شد
  3. روشن شدن آژیر آمبولانس به خاطر کنسرو!
  4. طلاق زوج جوان بخاطر مفقود شدن طوطی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.