ساعت ضد آبی که تنظیم کننده قند خون برای بیماران دیابتی است

ساعت ضد آب لوکسی که هر خانمی باید داشته باشد، ساعت IWC Portofino اتوماتیک روز و شب 37 کاربردی و همچنین مد روز است.

این دستگاه دارای یک ذخیره انرژی 42 ساعته در هنگام پیچ خوردن کامل، نمایشگر زمان ثانویه 24 ساعته و مقاومت 3 نواری در برابر آب برای انجام اهداف عملی است.

یک بند تمساح مشکی و یک قاب طلای قرمز 8 قیراطی با 66 الماس ظاهر زیبایی شناسی زیبایی را ایجاد می کند. ست صفحه مرواریدی سفید با 12 الماس ظاهر زیبا را تکمیل می کند. این ساعت در واقع یکی از بهترین ساعت های لوکس برای زنان است.

این فهرست کامل نمی‌شود، مگر اینکه ساعت Little Lange 1 Moon Phase Watch توسط A.Lange & Söhne 1.7 میلی‌متر کوچک‌تر از نمونه اصلی باشد. صفحه آرژانته گیلوشه نیز در این نسخه به روز شده وجود دارد که در یک جعبه رزگلد 36.8 میلی متری قرار گرفته است.

ساعت‌ها، دقیقه‌ها، ثانیه‌های کوچک با ثانیه‌های توقف، تاریخ، فاز ماه، و نشان‌دهنده ذخیره انرژی بالا/پایین از جمله ویژگی‌ها و نمایشگرها در چهره شلوغ اما واضح هستند.

ساعت

Unika از Nordgreen بهترین ساعت کلی زنانه است.
تقریباً تمام ساعت‌های زنانه Nordgreen جذاب هستند، اما چیز خاصی در مورد یونیکا وجود دارد که قلب ما را به تپش می‌اندازد. این برند بهترین ساعت مینیمالیستی را ایجاد کرده است که در تمام طول روز و هر روز سبکی برجسته را ارائه می دهد.

ساعت های Nordgreen در دانمارک طراحی شده اند و رویکردی تازه به سبک کلاسیک نوردیک دارند. این شرکت سازگار با محیط زیست و کربن خنثی است. کاشت درختان کربن تولید شده در طول فرآیند تولید یا حمل و نقل را جبران می کند.

ساعت های Nordgreen در جعبه های زیبایی عرضه می شوند. اگر می خواهید امکانات بیشتری برای ترکیب و تطبیق صفحه با یک بند برای مطابقت با لباس روز خود داشته باشید، می توانید به یک بسته با دو بند اضافی ارتقا دهید. تمامی ویژگی های آن باعث شده تا این ساعت به یکی از بهترین ساعت های لوکس زنانه تبدیل شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.