زنی از آویشن برای سرفه کودکان استفاده می کرد دچار ایست قلبی شد

روغن آویشن برای سرفه کودکان به دلیل خواص آنتی بیوتیکی که دارد به از بین بردن عفونت ها کمک می کند. روغن آویشن را می توان به عنوان دهانشویه یا بخار برای سرماخوردگی استفاده کرد. به کاهش اثرات سرماخوردگی کمک می کند.
این روغن را می توان برای از بین بردن عفونت های مختلف نوشید و به عنوان یک آنتی بیوتیک طبیعی استفاده کرد. قبل از مصرف روغن آویشن باید با پزشک مشورت شود.

می توانید روغن آویشن را به صورت آماده از گیاهان دارویی تهیه کنید و یا خودتان آن را در منزل تهیه کنید. در حین تهیه روغن آویشن ابتدا باید برگ های تازه آویشن را با هل له کنید. به اندازه ای روغن زیتون اضافه کنید تا برگ های له شده آویشن را بپوشاند.

سپس این مخلوط را در یک ظرف شیشه ای بریزید و در آب جوش بگذارید تا روغن داغ شود. شیشه گرم شده را در محلی که در معرض آفتاب است بردارید و بگذارید حدود پانزده روز بماند و هر از گاهی هم بزنید.

آویشن

در پایان پانزده روز، می توانید روغن داخل شیشه را فیلتر کرده و روغن آویشن خود را بدست آورید.

آویشن که در مناطقی با آفتاب زیاد و ارتفاع زیاد می روید را می توان در محیط خانه نیز پرورش داد. برای پرورش آویشن در منزل ابتدا باید نهال یا بذر آویشن را در گلدان سوراخ دار و پهن بکارید. شما باید گلدان آویشن را در یک منطقه آفتابی در خانه خود قرار دهید. برای رشد سالم آویشن خود، باید در فواصل منظم کود بدهید.

می توانید آویشن خشک را با خشک کردن آویشن تازه در خانه تهیه کنید. برای آویشن خشک ابتدا باید آویشن تازه را در آب فراوان بشویید. آویشن شسته شده را باید با دستمال کاغذی یا دستمال آشپزخانه تمیز خشک کنید. آویشن را باید در محیط خانه بگذارید تا خشک شود.

این فرآیند خشک شدن می تواند تا یک هفته طول بکشد. اگر می خواهید آویشن را در مدت زمان کوتاه تری خشک کنید، می توانید فر را روی دمای پایین قرار دهید و آویشن تازه را بپزید تا خشک شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.