دیدن مسائل عمیق‌تر واقعیت‌های فرهنگ اجتماعی نقاشی

نتیجه تحقیق و توسعه الگوی آموزش و یادگیری نقاشی بر اساس واقعیت مدل نقاشی اجتماعی- فرهنگی، دانش آموزان را قادر می سازد تا در بستر وجودشان در واقعیت اجتماعی- فرهنگی در محل خود، خود را بیشتر بشناسند.

رویکرد موضوعی، درک و تسلط بر تکنیک‌های نقاشی، دیدن مسائل عمیق‌تر واقعیت‌های فرهنگ اجتماعی را برای دانش‌آموزان آسان‌تر می‌کند.

این مربوط به استراتژی مدل بالش جدید یادگیری با مراحلی است که به خوبی توسط مدرس آماده شده است، یادگیری نقاشی نه تنها برای دستیابی به هدف یادگیری است که مراحل آن با راهبردهای یادگیری موثر برنامه ریزی شده است، بلکه بر مدل یادگیری برای مهارت های نقاشی توسط قضاوت سخنرانی دانش آموزان تاکید می شود.

بر اساس مشاهدات در موسسه هنر گرفتن تلخی لیمو عمانی جاکارتا، تقریباً تمام مدرس‌های Painting تصور می‌کنند که یادگیری نقاشی با یادگیری مهارت نقاشی که بر تکنیک و بسیاری از رسانه‌های زیبا غالب است، یکسان است.

یادگیری نقاشی با مفهوم و روشی مبتنی بر واقعیت فرهنگ اجتماعی شناخته و تفسیر نشده است، به فعلیت رساندن و درک ارزش هنر به عنوان چیزی از تصویر حسی بالا در ساختمان شخصی که حساس به مسائل محیطی و فرهنگ اجتماعی پیرامون جوامع است بسیار مهم است.

بنابراین ما می توانیم این زندگی را از نظر مانتو کتی مشکی تنوع به عنوان فرهنگ ملت متمدن تر ببینیم، الگوی یادگیری هنر در آموزش در دانشگاه هنر یا دوره راهنمایی تنها بر چگونگی نقاشی به مهارتی از آثار هنری تاکید دارد که دارای فرم زیبایی هستند.

تسلط فنی بر نقاشی بر اساس استعداد فرد در فرآیند یادگیری نقاشی برای ساختن آثار خوب، نقاشی یک رضایت از خود است، آثار هنری به ارزش زیبایی تبدیل می شوند که قابلیت های فنی را نشان می دهند.

 • منابع:
  1. Development of Painting Instructional Model Based on Sosial Culture Reality
 • تبلیغات: 
  1. مینا کاری سفالی با نقش ملکه الیزابت ساخته شد!
  2. زنی با ۲۱ سال سن ۱۱ بچه دارد
  3. استفاده از سود پرک در واکسن کرونا
  4. خرسی که بر اثر خوردن شیرینی سنتی مسموم شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.