دختر با خوردن مایع دستشویی غلیظ خودکشی کرد

محصولات بهداشتی شخصی ، آنهایی هستند که برای نظافت روزانه خود، مانند شستن دست با مایع دستشویی غلیظ قبل، حین یا بعد از انجام فعالیت های روزانه و کاری استفاده می کنیم. این محصولات علاوه بر پاکسازی باید از پوست و مو محافظت و مرطوب کنند.

بهداشت فردی مناسب نه تنها به دلایل اجتماعی و زیبایی شناختی مهم است، بلکه به این دلیل که اولین مانع برای بسیاری از بیماری ها است.

تحت این شرایط، Proquimia مجموعه VITA را توسعه داده است ، طیف کاملی از محصولات برای بهداشت شخصی ، که با بالاترین استانداردهای کیفیت مطابقت دارد و ما آن را در امکانات خودمان تولید می کنیم، زیرا ما یک اتاق تمیز با فناوری لازم برای آن داریم.

چه زمانی دست هایمان را بشوییم؟

مایع
مطمئناً فکر می‌کنید که شستن دست‌ها فقط باید بعد از رفتن به دستشویی یا قبل از غذا خوردن انجام شود، اما مهم است که از لحظات کلیدی که احتمال انقباض و انتشار میکروب‌ها بیشتر است بدانید .

قبل، حین و بعد از تهیه غذا. قبل و بعد از غذا خوردن (بله، حتی یک میان وعده ساده). بعد از رفتن به دستشویی. پس از تعویض پوشک یا تمیز کردن کودکی که از توالت استفاده کرده است. بعد از دمیدن بینی، سرفه یا عطسه یا لمس چشم، بینی و دهان. پس از دست زدن به حیوان خانگی یا حیوان، غذا و فضولات آن. بعد از دست زدن به زباله ها. زمانی که به وضوح کثیف است. پس از لمس ماسک خود. دست زدن به یک مورد یا سطحی که دیگران ممکن است مرتباً آن را لمس کنند، مانند دستگیره‌های در و چرخ دستی‌های مواد غذایی. قبل و بعد از مراقبت از فردی در خانه که استفراغ یا اسهال دارد. قبل و بعد از درمان بریدگی یا زخم. مراحل شستشوی صحیح دست ها.

شستن دست ها بسیار آسان است و یکی از موثرترین راه ها برای جلوگیری از انتشار میکروب ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.