دختری با کیف چرم زنانه خود پسر مزاحم را به قتل رسانید

همانطور که بسته به مناسبت لباس مناسب، آرایش مناسب و حتی عطر مناسب را انتخاب می کنیم، کیف چرم زنانه یا کیف پول نیز بخشی از ظاهر ماست، اکسسوری بسیار مهمی است که می تواند به لباس ما اضافه یا کم کند.

به همین دلیل است که در اینجا مدل های کیف های دستی را به شما می گوییم که با توجه به موقعیت می توانید از آنها استفاده کنید:

برای رفتن به روز یا برای رفتن به سر کار، کیف باید بزرگ و کاربردی باشد، این کیفی است که قرار است هر روز از آن استفاده کنید، بنابراین باید بسیار کاربردی باشد، اندازه آن بسته به نیاز شماست، اما ترجیحا بزرگ باشد، تا بتوانید هر چیزی را که نیاز دارید در آنجا ذخیره کنید.

برای رفتن به دفتر یا یک جلسه کاری، می توانید سبک ها، شکل ها، رنگ ها و جزئیات را با توجه به لباس خود ترکیب کنید.

کیف

کلاسیک مشکی است اما فقط به دلیل کلاسیک بودن آن به این معنی نیست که خسته کننده است یا قدیمی به نظر می رسد، به دنبال چیزی باشید که جزئیات مدرن، چیزی براق یا بند متفاوتی داشته باشد.

هر روز می توانید ظاهر خود را با کیف ترکیب کنید، با رنگ ها بازی کنید، اگر رنگ روشنی مانند قرمز یا آبی است، می توانید آن را با کفش یا ژاکت کش باف خود ترکیب کنید، حتی با جواهرات خود، اگر رنگ های خنثی تری به تن می کنید. لباس‌هایتان با کیفتان به لباس‌هایتان رنگ اضافه کنید، مثلاً رنگ خردلی، چوب رز، رنگی با بافت پوست کروکودیل یا رنگی روشن که جلب توجه می‌کند.

مدل دیگری که بسیار شیک و فوق العاده شیک است کیف های صندوق عقب هستند، آنها برای یک جلسه کاری مهم یا با مشتری مناسب هستند، دسته کوتاه تری دارند اما در همه اندازه ها موجود هستند، برای نگهداری موارد ضروری، همه کاره و کاربردی است. بسیار برازنده.

آن را با لباس های خود ترکیب کنید، رنگ های زیادی برای انتخاب وجود دارد، رنگ های اصلی مشکی، کرم یا سفید، قهوه ای و خاکستری هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.