دختری با لباس تدی دخترانه در جشن تکلیف مدرسه اش شرکت کرد

در خیابان، یک زن سیاه‌پوست با لباس تدی دخترانه فقط یکی دیگر از میلیون‌ها زن و دختری است که لباس‌های عملی دوران آسودگی را پوشیده‌اند. یا او باید باشد.

این کمتر تحلیل است تا آرزو. بار الکتریکی تصویر جدا شده – که باعث دور شدن از فکر، میل به فرار از این موضوع با بررسی راهنمای اندازه‌گیری می‌شود – گواهی بر آگاهی از تاریخ اخیر تدی از دریافت عجیب و غریب است. در ژاکت کش باف پشمی یا یقه خدمه، این مدل فقط یک مدل دیگر است.

در تدی، او یک دیو عامیانه و یک بزغاله، یک نماد سیاسی و یک هدف متحرک است، و سیستم علائمی که این موضوع را بر او سنگینی می‌کند، برای یک تدی ترمه ایتالیایی که همیشه در رنگ خاکستری هدر طراحی شده است، تفاوت خاصی ایجاد نمی‌کند.

لباس

در یک شب اخیر، هنگام خرید آنلاین برای یک ژاکت سبک یا یک ژاکت نخی – نوعی لباس بیرونی برای محافظت از بدنم در برابر نسیم بهاری – روی صفحه “تازه واردان” وب سایت یک خرده فروش محبوب کلیک کردم و با به طور غیر منتظره، نمونه دیگری از عجیب بودن پیچیده نژاد. در اینجا، یک زن سیاهپوست جوان با تدی، صمیمیت مدل کاتالوگ را در فضای استریل پس‌زمینه‌ای سفید رنگ نشان می‌داد.

اکثر آمریکایی ها با تماشای ویدیوی اخیر بیانسه برای «فرماسیون»، که در آن یک کودک سیاه پوست با پیراهن کلاهدار را نشان می دهد که با حرکات رقص خود دسته ای از پلیس ضدشورش را خلع سلاح می کند، این لباس را به عنوان ابزاری لفاظی درک کردند که بیانیه ای رویایی در مورد اعتراض و اعتراض را ارائه می کند. حقوق شهروندی.

در طول بازی های پلی آف NFL، طرفداران فوتبال دیدند که کم نیوتن، محل دیالوگ های دویدن در مورد سیاهی، در مصاحبه ها تدی پوشیده بود و توییت هایی را خواندند که او را “اراذل و اوباش” خطاب می کرد.برای این. فیلم مشت زنی «کرید» – با بازی مایکل بی جردن در مقابل سیلوستر استالونه، که تدی را در فیلم «راکی» (1976) تبدیل به یکی از فیلم‌های ثابت کرد – صحنه‌های هیجان‌انگیزی از دویدن جردن در سراسر فیلادلفیا با یک تدی خاکستری دارد. انتقال لباس از قهرمان قدیمی سفیدپوست به رقیب سیاه پوست جوان به عنوان پژواک سیاست نژادی گسترده تر فیلم بازی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.