دختری با تابلو برق سه فاز اسانسور قدیمی آثار هنری جدیدی خلق کرد

لازم به ذکر است که نصب تابلو برق سه فاز اسانسور کاری ظریف و بالقوه خطرناک است اگر با احتیاط و آگاهی از محیط انجام نشود. بعلاوه استفاده از ابزار کافی و ایمن برای هر نوع کار ضروری است.

تابلوی توزیع یا تابلو برق خانه از آنجایی که شروع نصب برق داخلی خانه است، عنصری ضروری در خانه است. علاوه بر دانستن نحوه مونتاژ تابلو برق خانگی، لازم به یادآوری است که تایید و تایید آن توسط تکنسین حرفه ای مجاز برای قانونی سازی صحیح آن ضروری است. برای مونتاژ تابلو برق خانه طبق ضوابط باید تایید شود.

ما یک تابلو برق برای کنترل آب و هوا با یک ویژگی خاص ساخته ایم: باید در یک فضای بسیار کوچک نصب می شد. در آخرین کارمان، در Cuadristas Serca، ما روی ساخت تابلوهای الکتریکی برای آلومینیوم کار کرده‌ایم.

تابلو

اگر لیدها پرش کنند چه باید کرد؟
رایج‌ترین دلیل پرش سرنخ‌ها در خانه این است که وسایل شما بیش از حد معمول به برق وصل شده‌اند و از توان منقبض شده فراتر می‌روید. در این صورت، ICP شما را بدون نور رها می کند.

برای بازگرداندن نور به خانه خود باید آخرین وسیله ای را که وصل کرده اید از برق بکشید ، تمام اهرم های تابلو برق را پایین بیاورید (اگر یکی از کنتورهای دیجیتال جدید دارید، نباید اهرم پایینی پیدا کنید) و بعد از سه بار دوباره آنها را بالا بیاورید. یا چهار ثانیه

اگر همانطور که قبلاً اشاره کردیم، فقط یکی از مدارها “شلیک” شده باشد، در قسمت هایی در تاریکی رها خواهید شد. در این صورت، PIA مربوطه را دانلود شده خواهید دید و فقط باید آن را دوباره آپلود کنید (اما نه قبل از قطع آخرین دستگاهی که به برق وصل کرده اید، دستگاهی که باعث تاریکی شده است).

اگر سرنخ‌های شما اغلب پرش می‌کنند، ممکن است به این معنی باشد که باید قدرت بیشتری استخدام کنید. اگر برعکس، آنها برای مدت طولانی پرش نکرده باشند، ممکن است شما بتوانید قدرت انقباضی را کاهش دهید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.