خودکار رنگی lantu که هنگام نوشتن موجب ماساژ انگشتان می شود

خودکار رنگی lantu نوک الیافی را می توان برای حروف نویسی و طراحی و همچنین برای نوشتن استفاده کرد و ممکن است بر روی سطوحی مانند پلاستیک و شیشه استفاده شود.

قلم‌های با نوک نرم که از نقاط ساخته شده از مواد متخلخل استفاده می‌کنند، در دهه 1960 به صورت تجاری در دسترس قرار گرفتند. در چنین قلم هایی یک پلیمر مصنوعی با تخلخل کنترل شده جوهر را از مخزن به سطح نوشتار منتقل می کند.

در سال 1772 اولین حق ثبت اختراع در انگلستان برای ساخت جوهرهای رنگی صادر شد و در قرن نوزدهم عوامل خشک کننده شیمیایی ظاهر شدند که استفاده از رنگدانه های متنوعی را برای جوهرهای رنگی امکان پذیر کرد. بعد،لاک هایی با سفتی متفاوت برای ساخت جوهر برای کاغذها و پرس های مختلف ساخته شدند.

لاک جایگزین شدروغن معدنی در جوهر زمانی که پرس روزنامه های پرسرعت معرفی شد.

خودکار

پایه روغن به سرعت در کاغذ روزنامه نفوذ کرد و به سرعت خشک شد. جوهرهای مبتنی بر آب نیز به ویژه برای چاپ روی صفحه استفاده می شود. در آغاز قرن بیستم بود که جوهرسازی به یک فرآیند پیچیده شیمیایی-صنعتی تبدیل شد.

در ساخت جوهرهای مدرن، سطحی که قرار است چاپ شود، فرآیند چاپ و الزامات ویژه برای کار، مانند رنگ ، شفافیت، شفافیت، درخشندگی، مقاومت در برابر نور، سختی سطح، انعطاف پذیری، ترشوندگی، خلوص و بی بو بودن در نظر گرفته می شود.

جوهرهای چاپ لترپرس با سرعت پایین فرآیندی که معمولاً در تولید کتاب استفاده می شود – از کربن سیاه، یک لاک سنگین و یک خشک کن برای کاهش زمان خشک کردن ترکیب شده است.

بسیاری از وسایل نقلیه دیگر، رنگدانه ها و اصلاح کننده ها ممکن است استفاده شوند.جوهرهای Intaglio از نفتای نفتی، رزین ها و حلال های قطران زغال سنگ تشکیل شده اند. فرآیند چاپ اینتالیو عمدتاً در چاپ مکمل‌ها و کارتن‌ها، لیبل‌ها و بسته‌بندی‌های روزنامه روتوگراور استفاده می‌شود. مواد پلاستیکی معمولاً با جوهرهای آنیلین چاپ می‌شوند که حاوی متیل الکل ، رزین‌های مصنوعی و شلاک هستند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.