خرید عمده توت فرنگی خشک صادراتی

توت فرنگی میوه تابستانی بسیار خوشمزه و سرشار ویتامین های لازم برای بدن می باشد. اما چون زمان میوه دهی کمی دارد آن را خشک می کنند تا در تمام فصل از طعم و خواص آن بهره گیرند. خرید توت فرنگی خشک صادراتی به طور عمده توسط صادر کنندگان این محصول صورت می گیرد. صادر کنندگان توت فرنگی خشک را از تمام کارخانه یا کارگاه های میوه خشک کن کشور به صورت عمده خریداری کرده و در بازارهای جهانی تزریق می‌کنند تا متقاضیان این محصول در سرتاسر جهان بتوانند به این نوع توت فرنگی دسترسی داشته باشند.

خرید عمده توت فرنگی خشک صادراتی

اطلاعاتی درباره تولید توت فرنگی خشک

اطلاعاتی درباره تولید توت فرنگی خشک خشک کردن توت فرنگی برای روزهایی که این میوه در بازار نایاب است ایده بسیار خوبی می باشد. امروز میوه های خشک شده طرفداران زیادی در کل جهان پیدا کردند چون می توان به عنوان یه میان وعده مقوی مورد استفاده قرار گیرند یا یک خوراکی لذیذ برای پذیرایی باشند و….

آیا می‌دانید توت فرنگی خشک شده به چه روش های فرآوری می شوند؟ برای اطلاع از آن در ادامه مطلب ما را همراهی کنید:

  1. توت فرنگی ها به دو روش سنتی( یا همان آفتابی) و به روش صنعتی( توسط دستگاه های میوه خشک کن ) صورت می گیرد.
  2. توت فرنگی ها چه به روش سنتی چه به روش صنعتی خشک شود باید ابتدا به طور کامل تمیز و شست و شو شوند.
  3. سپس آنها را ورقه ورقه کرده در دستگاه میوه خشک کن یا در آفتاب می گذاریم تا خشک شوند البته در روش آفتابی ۵ الی ۸ روز زمان برای خشک شدن لازم است ولی در روش صنعتی در عرض چند ساعت توت فرنگی های خشک شده آماده هستند.
  4. اما اگر می خواهید در خانه این کار را انجام دهید می توانید از فر، ماکروفر، بخاری یا دستگاه های میوه خشک کن خانگی استفاده کنید.
  5. بعد از خشک شدن آنها را در طرف شیشه ای تمیز بگذارید؛ زیرا این میوه آلودگی های محیط را خیلی سریع به خود جذب می کند پس دقت لازم را در نگهداری از آن ها داشته باشید.

فروش توت فرنگی خشک صادراتی طعم دار

فروش توت فرنگی خشک صادراتی طعم دار امروزه اغلب میوه ها از جمله توت فرنگی را هنگام خشک کردن با زعفران ، لیمو، هل ، نمک و..‌..طعم دار می کنند تا برای مصرف کنندگان لذت دو چندان داشته باشد و همین طور هم شد؛ متقاضیان این نوع محصول در سراسر جهان زیاد و زیادتر شدند تا اینکه تولید کنندگان تصمیم به تولید انبوه توت فرنگی خشک صادراتی طعم دار گرفتند تا رضایت مشتریان خود را جلب نمایند.

از آن جایی ‌که توت فرنگی خشک در صنایع کیک و شیرینی پزی و حتی در ساخت بستنی جایگاه ویژه دارد و هم مصرف این میوه خشک برای مردم جذاب و مفید است امروزه بازار فروش توت فرنگی خشک بسیار داغ است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.