تولیدکنندگان توت فرنگی خشک طبیعی

توت فرنگی خشک طبیعی غنی از اسید فولیک می باشد که گلبول های قرمز خون را چند برابر می کند و خون مورد نیاز بدن را تأمین می کند و جریان خون را افزایش می دهد.

تولیدکنندگان توت فرنگی خشک ارزان برای این که توت فرنگی های درجه یک و با کیفیت استفاده کنند بهتر است از توت درجه سالم و با کیفیت استفاده کنند و همین طور برای جلوگیری از آلودگی بعد از تولید باید آن ها را بسته بندی کنند و روی بسته اطلاعات مورد نیاز مشتری را درج نمایند.

تولیدکنندگان توت فرنگی خشک طبیعی

مراحل تولید توت فرنگی خشک

مراحل تولید توت فرنگی خشک

اولین مرحله برای تولید توت فرنگی خشک، خرید توت فرنگی می باشد که بعد از خرید باید توت فرنگی سالم و درجه یک را جدا نمایند تا محصولات درجه یک تری تولید کنند سپس آن ها را شست و شو دهند و کاملا ضد عفونی شود.

سپس اجازه دهید خشک شود و بعد از آن اسلایس اسلایس کنید و دقت کنید تا تمام تکه ها یک اندازه باشد تا همزمان با هم خشک شوند و بعد از این که همه را تکه کردید سپس آن ها را درون سینی فر قرار دهید و با فاصله معین بگذارید تا در هنگام خشک شدن به هم نچسبند.

یک ربع قبل، فر را روی درجه 150 قرار دهید تا داغ شود سپس سینی را درون فر بگذارید و درجه فر را روی 90 بگذارید و هر نیم ساعت یک بار به آن سر بزنید تا خشک شود.

سپس آن را برعکس کنید تا آن طرف هم خشک شود و دوباره نیم ساعت به آن سر بزنید و آن را برعکس کنید و این کار را چند بار تکرار کنید که حدود سه الی چهار ساعت طول می کشد تا کاملا خشک شود و برای این سالم بماند و از خرابی دور شود باید در ظرفی سر بسته ریخت و در مکان خشک و خنک قرار دهید.

صادرات توت فرنگی خشک طبیعی

صادرات توت فرنگی خشک طبیعی

صادرات توت فرنگی خشک شود آور می باشد زیرا این نوع میوه خشک غنی از مواد مغذی و املاح معدنی می باشد که خواص و فواید آن را چند برابر می کند و خاصیت دارویی و درمانی دارد از این رو بیشتر افراد از آن خریداری می کنند و در نهایت سود قابل توجهی به ارمغان می آورد.

صادر کنندگان برای این که متقاضیان و مشتریان بدون دردسر و زحمت خرید کنند بهتر است محصولات خود را به تمام مراکز خرید و بازار فروش عرضه کنند تا از هر مکانی که بخواهند به راحتی خرید کنند و می تواند برای جلب اعتماد مشتری می توانند کنار بسته ارزش غذایی، شرایط نگه داری، طرز تهیه و موارد مصرف را درج نمایند تا با بررسی اطلاعات از خرید خود اطمینان حاصل نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.