بیل مکانیکی ولوو 750 باعث رسوایی یک بازیگر جوان مشهور شد

بیل مکانیکی ولوو 750 از موتور Cummins B4.5 Stage V استفاده می کند که یک سیستم تصفیه پس از اگزوز همه در یک را برای کاهش آلاینده ها و الزامات نگهداری ادغام می کند. از بین بردن نیاز به درایوهای EGR با اطمینان بیشتر.

HX210AL جدید با 780 نیوتن متر حداکثر گشتاور، تقریباً 7 درصد بیشتر از مدل قبلی خود، قدرت و عملکرد بیشتری را ارائه می دهد. با سیستم جدید EPFC (کنترل جریان پمپ الکترونیکی) دستگاه سطح کاملا جدیدی از قابلیت کنترل را ارائه می دهد که به آن امکان می دهد با هر برنامه ای سازگار شود.

کابین جادار دید عالی را فراهم می کند، در حالی که سیستم اختیاری مانیتورینگ محیطی پیشرفته (AAVM) به یک نمای کلی 360 درجه دست می یابد. همچنین دارای فناوری تشخیص هوشمند متحرک (IMOD) است که زمانی که افراد یا اشیاء در فاصله 5 متری دستگاه قرار دارند، تشخیص داده و هشدار می دهد.

بیل

ویژگی‌های هشدار قابل مشاهده و شنیداری نیز برای تشویق استفاده از کمربند ایمنی اضافه شده است و خطر تصادفات جدی را کاهش می‌دهد. یکی دیگر از ویژگی های جدید قفل ایمنی خودکار است که از شروع ناخواسته جلوگیری می
بیل مکانیکی از بهبودهایی در هدایت ماشین اختیاری MG/MC بهره می برد که وضعیت کار را نشان می دهد و پیوست را به طور خودکار کنترل می کند.

MG موقعیت نوک سطل را نشان می دهد و با استفاده از راهنمای موقعیت یابی به اپراتور کمک می کند. MC به طور خودکار کنترل درجه بندی را با نوک یا صفحه سطل به عهده می گیرد و دارای کنترل توقف خودکار است: بالا، پایین، جلو و محافظ کابین .

این دستگاه شامل جوی استیک های کاوازاکی با مهندسی دقیق است که امکان دست زدن دقیق و ارگونومیک را فراهم می کند. راهنمای Eco در گروه ماشین نشان دهنده وضعیت “عملکرد ناکارآمد” برای جلوگیری از مصرف بیش از حد و غیر ضروری سوخت به دلیل عادات کاری نامناسب است.

فناوری‌های هوشمند جدید برای بهبود بهره‌وری و بهره‌وری سوخت نصب شده‌اند، هیوندای با فاصله گرفتن از پمپ‌های کنترل‌شده هیدرولیکی، سیستم جدید EPFC (کنترل جریان مستقل پمپ الکترونیکی) خود را نصب کرده است. این سیستم کامپیوتری به صورت جداگانه پمپ های هیدرولیک را کنترل می کند که به کاهش تلفات در جریان هیدرولیک و افزایش ظرفیت تولید کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.