بطری دتاکس واتر که آب را به شربت تبدیل می کند

شما دیگران را تحت تاثیر قرار خواهید داد تا پایدارتر زندگی کنند.

ما موجودات اجتماعی هستیم اگر شروع به حمل یک بطری دتاکس واتر جذاب و قابل شارژ کنید، مطمئناً دوستانتان را نیز وادار می‌کنید که شروع به حمل آن کنند.

از این راهنما برای پیدا کردن بطری دتاکس واتر آب مناسب برای نیازهای خود استفاده کنید تا بتوانید با کاهش زباله در اقیانوس‌ها و محل‌های دفن زباله، جهان را بهبود ببخشید. شما یک لطفی به خود و کره زمین خواهید کرد.

آمریکایی ها یک میلیون بطری دتاکس واتر پلاستیکی در دقیقه خریداری می کنند.

و اگر فکر می کنید بازیافت به مبارزه با این سطح از زباله کمک می کند، دوباره فکر کنید.

در کل، تنها 9 درصد از پلاستیک جهان تا کنون بازیافت شده است. این بدان معناست که تقریباً 91 درصد از آن بطری دتاکس واتر های پلاستیکی تبدیل به زباله می شوند.

این سطح نجومی زباله کاملاً غیر ضروری است و ضرر آن بسیار بیشتر از فایده است.

و در چهار نویسنده مختلف (سام شیلد در آخرین دور آزمایش، در اواسط سال 2022 شرکت کرد) و نه سال کار، ما بیش از 100 تکرار از یک شی را دیده‌ایم.

از Nalgene سخت پلاستیکی که پردیس‌های کالج را در دهه 2000 بخار می‌کرد تا یک بطری دتاکس واتر Chanel به ارزش 5000 دلار (که به نظر می‌رسد تازه از صندوق گنج بلک‌ریش غارت شده است)، این بطری دتاکس واتر‌های آب همگی همین کار را انجام می‌دهند.

وقتی از بطری دتاکس واتر‌های آب با برچسب قیمت سه رقمی و همچنین نسخه‌های بسیار ارزان‌تر استفاده می‌کنید، می‌دانید که کدام یک بهتر عمل می‌کند.

برای خریداران، آب بطری دتاکس واتر شده نیز هزار بار گرانتر از آب لوله کشی است.

به این واقعیت اضافه کنید که در سال 2009 تقریباً نیمی از کل آب بطری دتاکس واتر‌شده فروخته شده در ایالات متحده چیزی جز آب لوله کشی گران قیمت و از پیش بسته‌بندی شده (PDF) نبود و انکار ارزش یک بطری دتاکس واتر آب قابل استفاده مجدد دشوار می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.