با خوردن سیب تو سرخ ارومیه از خشکی لب در امان بمانید

همه ما می دانیم که راز داشتن پوستی نرم و لطیف، مرطوب نگه داشتن آن است.

بله، نوشیدن آب ضروری است، اما اغلب، ممکن است به تنهایی کارساز نباشد.

محتوای آب موجود در سیب تو سرخ ارومیه بسیار زیاد است، بنابراین حتی خوردن یک سیب به هیدراتاسیون کمک می کند.

سیب نه تنها پوست را آبرسانی می کند، بلکه پوست را نیز تمیز می کند. صورت خود را با برش های سیب بپوشانید (سیب باید تازه بریده شود، درست قبل از اینکه بخواهید از آن استفاده کنید) و آنها را بگذارید تا برش ها خشک شوند، حداقل حدود 15 تا 20 دقیقه. ویتامین E موجود در سیب پوست را نرم و هیدراته نگه می دارد.

همچنین می‌توانید به‌طور منظم از بسته‌های صورت و آرایش‌های صورت DIY استفاده کنید و اجازه دهید میوه شگفت‌انگیز خود را روی پوست شما اعمال کند.
سیب حاوی مواد مغذی است که به عنوان محافظت بیشتر در برابر اشعه ماوراء بنفش خشن خورشید شناخته شده است. همچنین می توانید از سیب برای درمان آفتاب سوختگی و همچنین جلوگیری از کنده شدن پوست نواحی آسیب دیده استفاده کنید. علاوه بر این، ویتامین ها و سایر مواد به ترمیم پوست آسیب دیده کمک می کنند.

سیب

یک سیب را رنده کنید تا کمی تفاله سیب ایجاد شود. یک قاشق گلیسیرین (که به راحتی در شیمیدان موجود است) اضافه کنید و آن را مخلوط کنید.

این مخلوط را روی صورت و پوست خود بمالید، بگذارید حداقل 15 دقیقه بماند و سپس آن را با آب سرد بشویید. این به محافظت از پوست در برابر اشعه های خشن خورشید کمک می کند.

از طرف دیگر، می توانید مقداری عسل را با آب سیب مخلوط کنید و هر بار آن را روی پوست بمالید تا زیر نور خورشید قرار بگیرید. همچنین می‌توانید پس از بازگشت دوباره آن را برای جوانسازی مجدد استفاده کنید.

این درمان خانگی اثر خنک کنندگی روی پوست شما خواهد داشت و از ایجاد لکه های خارش دار جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.