با استفاده از دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجویی یخ در بهشت بنوشید

همانطور که می دانید دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواجوی و بالاتر از همه، فیلترهایی که برای بهبود شبکه آب شرب شهرهایی که تا حد زیادی به آب بسته بندی شده وابسته هستند، می تواند راه حل  پاک بودن آب باشد.

داکوف می‌افزاید : «یکی از چالش‌هایی که بشریت در این قرن با آن مواجه خواهد شد، تضمین دسترسی به آب آشامیدنی برای 8000 میلیون نفری است که به‌زودی در سیاره ساکن خواهند شد، بدون اینکه این مشکل ما با پلاستیک‌ها را چند برابر کند».

آب یک عنصر ضروری برای استفاده روزمره است و به مصرف آن  به جز در مواقع فزاینده خشکسالی توجه لازم نمی شود، زیرا دسترسی و قیمت آن هنوز برای خدماتی که ارائه می دهد بسیار مقرون به صرفه است.

افزایش آگاهی زیست‌محیطی که در سال‌های اخیر تجربه شده است، هنوز برای انطباق عادات شهروندان با نیازهای فزاینده برای صرفه‌جویی در مصرف آب کافی نیست. از این رو، بررسی یک سری نکات برای کنترل استفاده از عنصر مایع بسیار مناسب است.

دستگاه

مدیر عامل شرکت Agua NEA تاکید کرد: یکی از بزرگترین مزایای آب لوله کشی این است که اثرات زیست محیطی آب بطری را کاهش می دهد.

نه تنها به دلیل تولید بی‌وقفه پلاستیک‌هایی که در ساخت بطری‌ها یا قاب‌ها دخیل هستند، تخمین زده می‌شود که در هر دقیقه بیش از یک میلیون بطری پلاستیکی در جهان باز می‌شود، بلکه به دلیل هزینه‌های زیست‌محیطی حمل و نقل آن‌ها است.

وجود منبع آب آشامیدنی در هر خانه برای سلامت انسان و محیط زیست ضروری است. و لذت بردن از آب تمیز و زهکشی عامل دیگری در مبارزه با نابرابری است. فیلترهای آب تا حدی که وابستگی به آب بطری را کاهش می دهند، ممکن است یکی از راه حل های این چالش باشد. با این حال، همانطور که قبلاً اشاره کردیم، تضمین شرب آب از نظر شیمیایی و بیولوژیکی بسیار پیچیده تر از نصب فیلتر در خانه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.