استفاده از قیسی صنعتی در صنعت رنگ سازی در ترکیه

قیسی صنعتی که با آفتاب خشک شده باشد برای ناراحتی های قلبی مفید است. مصرف روزانه آفتاب خشک باعث تقویت قلب می شود.
آفتاب خشک شده از بدن در برابر انواع سرطان محافظت می کند.
آفتابگردان استخوان ها را تقویت می کند. آفتاب خشک شده برای استخوان ها بسیار مفید است زیرا سرشار از منیزیم و کلسیم است. باید در طول فرآیند رشد کودکان مصرف شود.

علاوه بر این، زنان نیز شدت پوکی استخوان را که در دوران یائسگی رخ می دهد، کاهش می دهند. آفتابگردان تقویت کننده مغز است. عملکرد سالم مغز را تضمین می کند و استرس را کاهش می دهد. کودکان در سنین مدرسه باید به طور منظم آن را مصرف کنند.
خشک کردن آفتاب برای سلامت دندان ها نیز مفید است. برای بیماری های لثه و شکستگی دندان مفید است. خاصیت تقویت کننده دندان دارد.

قیسی
برای ناراحتی های روده و ناراحتی های معده مفید است. مخصوصاً برای یبوست مفید است. برای رفع کم خونی و عادی سازی ارزش خون باید آفتاب خشک مصرف شود.
آفتابگردان قوای جنسی را افزایش می دهد. برای لک های پوست خشک مفید است. پوست خشک در آفتاب باعث صاف شدن و حفظ تعادل چربی پوست می شود.
کربوهیدرات های خالص که در میوه های خشک شده آفتاب نیز یافت می شوند به بدن انرژی می دهند. کلیه خشک شده در آفتاب برای التهاب و سایر بیماری ها مفید است. همچنین از تشکیل سنگ در کلیه جلوگیری می کند. برای کوتاه کردن روند درمان در درمان سیروز و هپاتیت حتما باید از تخمه آفتابگردان استفاده کرد.
آفتابگردان کمک زیادی به سیستم ایمنی بدن دارد. مخصوصاً در ماه‌های زمستان برای محافظت در برابر آنفولانزا و سرماخوردگی باید از خشک‌کرده آفتاب‌گیر استفاده کرد. ناراحتی در خشکی چشم خوب است. به خصوص در درمان آب مروارید باید مصرف شود. آفتابگردان هضم را آسان می کند و معده را آرام می کند. فراموش نکنید که از مقاله ما با ایموجی و نظر حمایت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.