استفاده از روشویی کابینتی شرکتی در افغانستان ممنوع اعلام شد

هیچ اسلات پیش فرضی برای روشویی کابینتی شرکتی وجود ندارد. با این حال، توصیه می‌کنیم مناطقی را با گوشه‌های آزاد و در صورت امکان برای تمیز کردن بعدی به راحتی در دسترس قرار دهید.
علاوه بر حمام، سینک های کابینتی برای نصب در محیط های دیگر بسیار مناسب هستند. با این حال، شما باید همان توصیه هایی را که در مورد حمام وجود دارد، در نظر بگیرید. از جمله مناطق جایگزینی که ما می توانیم آن را پیدا کنیم:

آشپزخانه : اگر نیاز به شستن مداوم دست ها دارید و سینک ندارید.
رستوران ها : برای مشتریان و برای تیم کاری.
دفاتر یا فضاهای مراقبت پزشکی : برای بیماران، اعضای خانواده و کارگران.
چگونه از نگهداری خوب سینک کابینتی اطمینان حاصل کنیم؟
شما باید از تمیزی حمام خود و به طور خاص سینک کابینتی آگاه باشید. از آنجایی که گوشه ای است و در یک محیط مرطوب قرار دارد، می تواند خاک یا باکتری را به مقدار کم روی سطح خود جمع کند.

روشویی

به همین دلیل لازم است از نگهداری و نظافت منظم اطمینان حاصل شود. در ادامه نکات و نکاتی را برای شما آورده ایم تا بتوانید سینک کابینتی خود را در شرایط خوبی نگه دارید:

فضای تهویه شده: داشتن پنجره ها یا دریچه هایی برای خروج بخار هنگام دوش گرفتن بسیار مهم است. بنابراین از حفظ رطوبت حمام جلوگیری کرده و احتمال ظهور باکتری ها را به حداقل خواهید رساند.
قفسه بندی اضافی : قفسه های گوشه ای می توانند به چسبیدن لوازم جانبی مانند صابون، خمیر دندان یا سایر موارد به سطح سینک کمک کنند.
شیر را تمیز کنید: خروجی آب هر از گاهی روی شیر آب و شیر سینک پوسته ایجاد می کند، بنابراین توصیه می شود این قسمت را به ویژه تمیز کنید.
ضدعفونی کننده های قرص: بوها نیز بخشی از باکتری هایی هستند که می توانند در سینک قرار گیرند. بنابراین استفاده از ماده ضدعفونی کننده در قرص ها به حفظ بوی مطبوع کمک می کند.
حوله: به استفاده از حوله عادت کنید، از تکان دادن دست خودداری کنید و آب به سخت ترین گوشه های سینک پاشیده شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.